Zamknij

Aleksandra Domańska uderza w Marcina Hakiela. "Dorośnij, koleś"

28.04.2022 22:11
Aleksandra Domańska/Marcin Hakiel
fot. Instagram/Aleksandra Domańska/Marcin Hakielscreen

Aleksandra Domańska miała okazję obejrzeć "Miasto kobiet" z udziałem Marcina Hakiela. Aktorka nie pozostawiła na tancerzu suchej nitki. Zarzuca mu niedojrzałość.

Mija już blisko tydzień od kiedy wyemitowany został odcinek "Miasta kobiet" z udziałem Marcina Hakiela. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską porzucony mąż Katarzyny Cichopek opowiada o tym, jak to jest być w takiej roli. Choć nie pada słowo "zdrada", tancerz w dosadnych słowach sugeruje, że tak właśnie stało się w jego małżeństwie.

Wielu widzów programu współczuje Hakielowi, szczególnie ta część, która sama ma podobne doświadczenia. Są Jedak i tacy, którym bardzo nie podoba się obnoszenie z osobistymi kłopotami. Choć nie należy wstydzić się własnych uczuć i przeżyć - co akcentuje sam Hakiel - to jednak nie zawsze trzeba opowiadać o intymnych szczegółach zakończenia relacji, na co uwagę zwracają fani. Takie jest zdanie wielu krytyków tancerza. Zarzucają mu, że we wspólnym oświadczeniu z Cichopek twierdził, że to jedyny komentarz na ten temat, po czym od razu zaczął opowiadać o tym w sieci.

Zobacz także: Węże 2022: Stand-uper obraził Dorotę Wellman. Teraz przeprasza

Aleksandra Domańska ostro do Marcina Hakiela. "Dorośnij, koleś"

Choć duża część osób, które obserwują rozstanie Hakiela i Cichopek, gani tancerza za jego wylewność, to jednak zdecydowanie silniejsza krytyka spada na gwiazdę "M jak miłość". W pewnym momencie aktorka zdecydowała się nawet zablokować komentarze na Instagramie. Odblokowała je po kilku dniach, a pod najnowszymi postami otrzymuje teraz wiele wsparcia. Nie brak komentarzy, że to jej życie i nikomu z niczego nie musi się tłumaczyć, a to, że nie opowiada o rozstaniu, jest przejawem klasy. Wiele komentarzy odnosi się także do tego, że gdyby to Hakiel zdradził, to najpewniej nie doświadczałby takiego hejtu.

W niedawnym komentarzu Paulina Młynarska stanęła w obronie Cichopek, mówiąc o ataku pań Dulskich. Wypowiedź tę w swoich social mediach udostępniła aktorka Aleksandra Domańska, która z kolei krytykuje Hakiela za niedojrzałe podejście do swoich osobistych spraw. Domańska miała właśnie okazję oglądać rozmowę tancerza z Aleksandrą Kwaśniewską i doszła do wniosku, że było to żenujące.

Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. WTF?! Grow up dude. Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie - napisała na Instagramie.

Domańska
fot.

Instagram/screen

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS