Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak zaprotestowała w DDTVN. Jej słowa nie spodobały się wydawcy. O co poszło?

14.12.2021 22:18
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak jest poruszona śmiercią psa Adama Konkola z zespołu Łzy. Szpic muzyka został zastrzelony na podwórku. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nawiązała do tematu w ostatnim wydaniu śniadaniówki, lecz to, co powiedziała na wizji, nie spodobało się wydawcy. Prezenterka jednak do końca broniła swojego zdania. 

Adam Konkol z zespołu Łzy poinformował, że ktoś zastrzelił jego psa. Mały pomeranian zginął trafiony pociskiem pochodzącym najprawdopodobniej z broni myśliwskiej. Na osobę, która pomoże policji ustalić tożsamość sprawcy czeka nagroda pieniężna.

O śmierci pieska zrobiło się głośno w sieci. Losem szpica przejęte są znane wielbicielki zwierząt, m.in. Kinga Rusin, która nie ma wątpliwości, że strzał oddał myśliwy i najpewniej nie trafił w zwierzę niechcący. Podobnego zdania jest Agnieszka Woźniak-Starak. W ostatnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" prezenterka odważnie wyraziła swoją opinię na temat myśliwych, nie bacząc na to, co krzyczy jej do słuchawki wydawca. 

Dzień Dobry TVN: Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała zastrzelenie psa Adama Konkola

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Ewą Drzyzgą zasugerowała, że ktoś posiadający broń mógł zabić psa Adama Konkola z premedytacją.  

Wiesz co, myślę, że myśliwi nie zawsze się mylą, zawsze jest to dobra podkładka i dobre usprawiedliwienie tego, że ktoś sobie po prostu strzeli do psa - stwierdziła.

Wypowiedź musiała nie spodobać się wydawcy programu, bo prezenterka nagle chwyciła za słuchawkę, którą miała w uchu. 

Bo myśliwi są z zasady okrutnymi ludźmi. Musisz być okrutnym człowiekiem, skoro masz przyjemność ze strzelania do zwierząt. Jest to moje zdanie i będę się tego trzymała mimo protestów wydawcy - podkreśliła. 

Agnieszka Woźniak-Starak sama przed paroma dniami straciła ukochaną suczkę Judy. Tym bardziej nie mogła przejść obojętnie wobec tragicznej śmierci psa Adama Konkola, który został potraktowany przez kogoś w nieludzki sposób. Miejmy nadzieję, że policji wkrótce uda się ująć sprawcę tego okrutnego czynu.

Basia Kurdej-Szatan z suczką Betty
18 Zobacz galerię
fot. Instagram:@kurdejszatan