Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nową fryzurę. "Bardzo dziewczęce cięcie" [FOTO]

25.01.2022 14:07
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Instagram.com/ Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w poniedziałkowym "Dzień Dobry TVN"  zaprezentowała nową fryzurę. Gwiazda zafundowała sobie grzywkę. Nowym uczesaniem pochwaliła się też na Instagramie. Pasuje jej?

Agnieszka Woźniak-Starak w poniedziałkowym "Dzień Dobry TVN" zaprezentowała swoim fanom nową fryzurę. Gwiazda postanowiła zafundować sobie grzywkę i skrócić końcówki. Na jej włosach można było zobaczyć nieco bardziej stonowany blond. Nową fryzurę zobaczyli nie tylko widzowie "Dzień dobry TVN", ale też jej fani w social mediach. Agnieszka zmianą fryzury podzieliła się oczywiście na Instagramie. Pod zdjęciem nowego uczesania natychmiast pojawiły się pozytywne komentarze.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak zaprotestowała w DDTVN. Jej słowa nie spodobały się wydawcy. O co poszło?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nową fryzurę. "Pięknie jak zawsze" [FOTO]

"Bardzo ładnie w tej grzywce. Piękny kolor i bardzo dziewczęce cięcie", ślicznie jak zawsze", "aż pójdę sobie grzywkę zrobić" - stwierdziła jedna z fanek, którą najwyraźniej Agnieszka zachęciła do zmiany fryzury. Jedna z internautek z kolei stwierdziła, że po metamorfozie Agnieszka przypomina Izabelę Trojanowską.

"Gdyby dodać ciemne włosy, to jak Iza Trojanowska na pierwszej fotce" - napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Kilka miesięcy temu gwiazda zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję inspirowaną twórczością Zofii Stryjeńskiej 

"Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam naszą wspólną kolekcją "Zocha", kolorową jak obrazy Zofii Stryjeńskiej, niezwykłej kobiety i jednej z moich ulubionych artystek. W naszej kolekcji znajdziecie motywy z prac Stryjeńskiej, szczyptę Podhala, w końcu artystka spędziła w Zakopanem szmat życia, a moja słabość do gór również nie słabnie. Będzie wariacja na temat stroju do jazdy konnej, wiadomo! A wszystko w klimacie moich ukochanych lat 70. Krótko mówiąc, mam nadzieję, że Wam się spodoba" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie, nawiązując do współpracy z projektantkam, Inez i Katarzyną Wicher.