Zamknij

Agnieszka Włodarczyk zbulwersowana śmiercią 2-miesięcznej Mai. Wyzywa rodziców od śmieci

25.01.2022 14:39
Agnieszka Włodarczyk
fot. Instagram:@agnieszkawlodarczykofficial

Sprawa śmierci 10-tygodniowej Mai ze Starogardu Gdańskiego wstrząsnęła całą Polską. Dziewczynka była maltretowana ze szczególnym okrucieństwem. 22-letniej matce i jej konkubentowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Agnieszka Włodarczyk nie przebiera w słowach pisząc o rodzicach krzyczących swoje dzieci. 

Nie żyje 10-tygodniowa Maja ze Starogardu Gdańskiego. Dziewczynka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami doznanymi w wyniku przemocy, a charakter urazów wskazywał na to, że niemowlę było maltretowane na długo przed tym, jak znalazło się w szpitalu. Policja zatrzymała 22-letnią matkę i jej konkubenta. Obojgu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Agnieszka Włodarczyk wstrząśnięta śmiercią Mai ze Starogardu 

Sprawą wstrząśnięta jest Agnieszka Włodarczyk. Była gwiazda "13 posterunku", która sama ma kilkumiesięczne dziecko, kompletnie nie jest w stanie pojąć, jak można tak bezbronnej istocie wyrządzić jakąkolwiek krzywdę. Aktorka jest zbulwersowana tym, co się stało w Starogardzie Gdańskim. Na Instastories zamieściła screeny artykułu o szczegółach tragedii i opatrzyła je swoim komentarzem. 

Płakać mi się chce, nie mogę tego pojąć, jak można łamać swojemu dziecku rączki i katować aż umrze w męczarniach! - napisała. 

aga wlod
fot. Instastories:@agnieszkawlodarczykofficial

Mama 7-miesięcznego Milana zamieściła także post, w którym nie przebierając w słowach napisała, co myśli o rodzicach znęcających się nad swoimi dziećmi. 

Nie wiem nawet jak zacząć... Kiedy masz psa i słyszysz, że ktoś przywiązał swojego do auta, po czym dodał gazu patrząc, jak jego ciało rozrywa się na asfalcie, masz ochotę zrobić temu śmieciowi najgorsze rzeczy... Za każdym razem, kiedy słyszysz o takim przypadku nie mieści ci się w głowie, że człowiek - istota rozumna teoretycznie - może chcieć tak skrzywdzić żywą istotę... 

A teraz co powiesz na to, jak dbasz o swoje dziecko tak jak umiesz najlepiej. Kiedy coś go boli, jest głodne, chce się przytulić, lecisz, żeby go ukoić, żeby mu pomóc, żeby tych oczu, które patrzą na Ciebie z ufnością, nigdy nie zawieźć... Ono jest zupełnie bezbronne, niewinne i ufa ci bezgranicznie. 

A co jeśli są na tym podłym świecie "rodzice", którzy katują nowo narodzone własne dziecko i patrząc w płaczące z bólu oczy, łamią rączki? Znęcają się nad maleństwem, biją do tego stopnia, że w mękach umiera? Jak byście nazwali takie zjawisko? Nie mam kur… na to słów! Jak można być tak obrzydliwie złym śmieciem?! Takie potwory nie powinny się urodzić! Nie mogę tego przeżyć… musiałam to z siebie wyrzucić. Wybaczcie... - napisała zbulwersowana Agnieszka Włodarczyk. 

Pod postem wielu internautów poparło jej słowa, m.in. Qczaj, którym też wstrząsnęła sprawa ze Starogardu Gdańskiego. 

Targają mną takie same emocje!!! Jest mi niedobrze na myśl, jak można krzywdzić dziecko - napisał słynny trener z Podhala. 

Przypomnijmy, że zapadła już decyzja ws. ojca dziewczynki, który znęcał się także nad pozostałymi dziećmi