Zamknij

Agnieszka Włodarczyk w bikini. Aktorka nawiązała do "Dziewczyn z Dubaju" [FOTO]

23.12.2021 16:54
Agnieszka Włodarczyk
fot. screen: Instagram /agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem z bikini wykonanym podczas wypoczynku w Dubaju. Aktorka postanowiła nawiązać do "Dziewczyn z Dubaju", kontrowersyjnego filmu, którego producentką jest Doda. 

Agnieszka Włodarczyk to popularna polska aktorka i piosenkarka, która zdobyła popularność już jako nastolatka, w wieku 16 lat miała już na swoim koncie rozbierane sceny w głośnym filmie "Sara". Otrzymała także angaż do serialu "13 posterunek", gdzie wcielała się w rolę siostry Cezarego. Mogliśmy oglądać ją także między innymi w "Plebanii", "Nigdy w życiu!" czy "Pierwszej miłości". Jako wokalistka wydała dwa albumy, zajęła 2. miejsce w 1. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", regularnie także występowała w roli piosenkarki w "Jaka to melodia?". Prywatnie Agnieszka od 2020 roku jest w szczęśliwym związku z thriathlonistą Robertem Karasiem.

Włodarczyk postanowiła na wycofanie się z show-biznesu, kiedy okazało się, że spodziewa się dziecka. W lipcu 2021 roku na świat przyszedł jej ukochany synek Milan. Aktorka poświęciła się działalności w sieci i nie wyklucza porzucenia aktorstwa na rzecz kariery influencerki. Trzeba przyznać, że cieszy się dużym zainteresowaniem fanów i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z Dubaju, na którym pokazała się w bikini.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen

Agnieszka Włodarczyk w bikini. Aktorka pokazała zdjęcie z Dubaju

Na profilu Włodarczyk na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać aktorkę opalającą się w czarnym bikini. Razem z mężem i synkiem wybrała się do Dubaju, gdzie Robert Karaś ma trenować. Tymczasem Agnieszka podczas wypoczynku znalazł chwilę, by opisać swoje odczucia.

- Nigdy nie marzyłam o wycieczce do Dubaju. Kojarzył mi się głównie z drapaczami chmur, przepychem, betonem, piachem, ropą naftową no i z tym, o czym jest ostatni film Marysi Sadowskiej. Wolałam kierunki, gdzie królowała bujna roślinność, a ceny wynajmu apartamentu czy czegokolwiek, nie przyprawiały o zawrót głowy.
Gdzie mogłam chodzić w wyciągniętych szarawarach, starych ulubionych klapkach, bez makijażu i czuć się ok. Tutaj jest trochę inaczej, ale ze względu na to, że spędzimy tu sporo czasu chciałabym odczarować to miejsce w mojej głowie - czytamy.

Tymczasem fani aktorki wydają się zaczarowani jej zdjęciem, w komentarzach prześcigali się w prawieniu gwieździe komplementów. Przekonywali także, że Agnieszka zakocha się w Dubaju, gdy trochę lepiej go pozna.

- Dubaj jest cudowny i wcale nie aż tak mega drogi, udanego!

- Jaka śliczna wypoczęta "mamuśka". Ewidentnie trzeba wyjechać z Polski, żeby odetchnąć od tutejszej pogody i polityki.

- Dubaj tez się kojarzył inaczej, a w rzeczywistości był świetny. Będę wracać! - czytamy.

Agnieszce życzymy miłego wypoczynku.