Zamknij

Agnieszka Włodarczyk uczy synka pływać. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie [FOTO]

29.12.2021 14:51
Agnieszka Włodarczyk
fot. Instagram.com/ Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk na początku lipca tego po raz pierwszy została mamą synka Milana. Mimo że jej życie mocno się zmieniło, gwiazda wciąż kocha podróżować. Dopiero co była z rodziną w Hiszpanii, a niedawno wybrała się z ukochanym - Robertem Karasiem i synkiem do Dubaju. Na jednym z instagramowych zdjęć pokazała, jak malec uczy się pływać w jednym z tamtejszych basenów.

Agnieszka Włodarczyk w lipcu tego roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda i jej ukochany - Robert Karaś przywitali na świecie wyczekanego synka - Milana. Mimo że życie gwiazdy mocno się zmieniło, nie zrezygnowała z podróżowania. Niedawno razem z rodziną odwiedziła Hiszpanię, a teraz cieszy się pobytem w Dubaju. Gwiazda na jednym z instagramowych zdjęć pokazała, jak jej ukochany - Robert Karaś uczy pływać synka Milana. Urocze zdjęcie skradło serca internautów.

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk w bikini. Aktorka nawiązała do "Dziewczyn z Dubaju" [FOTO]

 Agnieszka Włodarczyk uczy synka pływać. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie [FOTO]

"Mina Milana bezcenna", "Milan wydaje się być zaskoczony", "Maluch jest bombowy", "jaka koncentracja", "rośnie kolejny Mistrz Świata", "mina boska", "jaki słodziak z Milanka", "Milan zaczyna treningi", "jaki zapatrzony, śliczności", "młody skradł magię tego zdjęcia", "słodycz" - zachwycali się internauci.

Wygląda na to, że Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś nieco zadomowili się już w Dubaju. Gwiazda co chwila odkrywa nowe miejsca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

"Ciepło, czysto, bezpiecznie, nie ma dziur w chodnikach, wszędzie są podjazdy, żeby bez problemu spacerować z wózkiem. Robert ma świetne warunki do treningu. Dla mnie, póki co nie ma się do czego przyczepić, zobaczymy, co będzie dalej" - pisała aktorka kilka dni temu na Instagramie.