Zamknij

Agnieszka Włodarczyk pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni. "Skupiam się tylko na pupie"

04.02.2022 17:21
Agnieszka Wlodarczyk
fot. Instagram/Agnieszka Włodarczyk/screen

Agnieszka Włodarczyk cieszy się w sieci sporym zainteresowaniem. Tym razem pokazała swoim fanom zdjęcie, na którym wygląda, jakby była całkiem naga. Uwagę przykuwa jeden szczegół.

Agnieszka Włodarczyk od wielu lat należy do grona znanych polskich aktorek, a błyskawiczna sława, jakiej przysporzyła jej rola w "Sarze", sprawiła, że gwiazda niemal dojrzewała na oczach widzów, m.in. przez kolejne sezony serialu "13 posterunek". Przez lata na koncie gwiazdy uzbierało się całkiem sporo filmowych i serialowych ról, jednak od kilku lat Włodarczyk nie jest aktywna zawodowo. Jak sama przyznała, postanowiła tę część aktywności poświęcić na rzecz życia prywatnego. Kiedy w lipcu 2021 roku na świecie pojawił się jej synek Milan, Włodarczyk zadeklarowała, że zamierza pracować z domu, by mieć jak najwięcej czasu na opiekę nad synkiem. W ten sposób została - jak sama ogłosiła - influencerką.

Zobacz także: Kuriozalny temat w "Sprawie dla reportera". Tak, dyskutowali o tym na poważnie... [WIDEO]

Agnieszka Włodarczyk pokazała odważne zdjęcie z synkiem. Internauci zachwyceni

Od czasu, gdy Włodarczyk została influencerką, jest niezwykle aktywna w social mediach. Na Instagramie bardzo często dzieli się tym, co aktualnie się u niej dzieje: pokazuje zdjęcia z zagranicznych podróży, na których prezentuje piękne widoki, a także chwali się codzienną zabawą ze swoim synkiem. Obecnie Włodarczyk z partnerem Robertem Karasiem i ich kilkumiesięcznym synkiem przebywają w Dubaju. Aktorka regularnie publikuje zdjęcia stamtąd, ale dopiero to najnowsze wyjątkowo przykuło uwagę internautów.

W najnowszym poście Agnieszka Włodarczyk podzieliła się czarno-białym zdjęciem, wykonanym na 40. piętrze wieżowca w Dubaju. Pozuje na nim razem ze swoim synkiem, ale to ona kradnie całą uwagę - a dokładniej jej imponująca sylwetka. Aktorka wygląda tak, jakby była naga, co jeszcze bardziej zaintrygowało internautów. Gwiazda wyjaśniła jednak, że ma na sobie bieliznę. Mimo to, komentujący zachwycają się ujęciem i wspaniałymi pośladkami gwiazdy.

Tym razem patrzę na Ciebie, a nie na maluszka. Ależ to jest ładne zdjęcie.

Piękna rzeźba. Gratulacje pani Agnieszko. Ciekawa jestem czy to treningi, czy samo tak weszło po porodzie.

Świetna sylwetka i super pupa.

Widzę opis 40 piętro, ale skupiam się tylko na pupie - piszą zachwyceni internauci.

Anna Mucha topless
15 Zobacz galerię
fot. Instagram:@taannamucha