Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi piersią. "To drażliwy temat" [FOTO]

02.08.2021 10:44
Agnieszka Kaczorowska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska wróciła ze szpitala po porodzie. Pod koniec zeszłego tygodnia aktorka znana z roli Bożenki w serialu "Klan" została mamą drugiej córeczki - Gabrysi. Teraz gwiazda pokazała intymne zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią.

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka i jej mąż Maciej Pela doczekali się kolejnej córeczki, której dali na imię Gabrysia. Dumni rodzice przekazali szczęśliwą nowinę na Instagramie, publikując fotografie ze szpitala. Ostatnio cała rodzina wróciła już do domu, a świeżo upieczona mama musi ponownie przyzwyczaić się do życia z noworodkiem. Teraz Bożenka z "Klanu" pokazała, jak karmi piersią malutką pociechę.

- My już szczęśliwie w domu. Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku. Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej! Na razie się siebie uczymy. Tym razem zamierzam jedno zmienić. Chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego. Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem - napisała na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią. Pokazała intymne zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska opublikowała intymne zdjęcie, aby przypomnieć o Światowym Dniu Karmienia Piersią. Aktorka podkreśliła jednak, że historia każdej mamy jest inna, więc również do tematu karmienia każda podchodzi inaczej.

- Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat. Natomiast z okazji światowego dnia karmienia piersią chcę po prostu z całego serca życzyć wszystkim mamom siły i wytrwałości w karmieniu - podsumowała.

Internautom bardzo spodobało się intymne zdjęcie Kaczorowskiej z córką. Wiele osób doceniło także, że aktorka chce oddawać swój pokarm do banku mleka.