Zamknij

Agnieszka Gozdyra jest w szpitalu. Dziennikarka Polsat News zaniepokoiła zdjęciem [FOTO]

21.07.2022 13:55
Agnieszka Gozdyra
fot. Jacek Labedzki/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Gozdyra zamieściła na Twitterze niepokojący post, w którym poinformowała o problemach zdrowotnych. Dziennikarka Polsat News musiała być hospitalizowana, w związku z czym nie pojawi się w kolejnych wydaniach "Debaty dnia".

Agnieszka Gozdyra to dziennikarka i prezenterka informacyjna związana ze stacją Polsat News. Prowadzi programy "Debata dnia", "Debata tygodnia" i "Skandaliści". Przed laty głośno było o konfrontacjach w jej programie "Tak czy nie". W trakcie jednego z wydań doszło do starcia Artura Zawiszy z Ruchu Narodowego z transseksualną Rafalalą. Na wizji posypały się wyzwiska i doszło do rękoczynów. Polityk nazwał celebrytkę "tym czymś", a ta oblała go wodą. Z kolei program Gozdyry "Skandaliści" został zawieszony na pół roku, po tym jak redaktor naczelny "Nie" Jerzy Urban" pojawił się w studiu przebrany za biskupa.

Agnieszka Gozdyra z Polsat News trafiła do szpitala 

W czwartek i piątek Agnieszka Gozdyra miała poprowadzić "Debatę dnia", ale widzowie w tym tygodniu zamiast niej zobaczą Joannę Wrześniewską-Sieger. Wszystko przez problemy zdrowotne dziennikarki. 

Cześć, Twitter. Życie czasem mówi "stop". Nic wielkiego, ale zobaczymy się, mam nadzieję, w poniedziałek o 20.00. Dziś i jutro w "Debacie dnia" zastąpi mnie Joanna Sieger - dzięki, Aśka! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia - przekazała na Twitterze Agnieszka Gozdyra. 

Gospodyni "Debaty dnia" udostępniła zdjęcie ręki z podłączoną kroplówką, zrobione prawdopodobnie w sali szpitalnej. Nie zdradziła jednak, co było przyczyną nagłego załamania zdrowia. Na wpis gwiazdy Polsat News natychmiast zareagowali znajomi dziennikarze i politycy. Szybkiego powrotu do zdrowia życzyli Agnieszce Gozdyrze m.in. Anna Kalczyńska, Krzysztof Śmiszek, Łukasz Warzecha czy Wanda Nowicka.

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News