Zamknij

Agnieszka Fitkau-Perepeczko gwiazdą festiwalu "Wolnych Dzieci Słońca". Będzie drugą Edytą?

07.08.2022 17:02
Agnieszka Fitkau-Perepeczko
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Fitkau-Perepeczko została prelegentką festiwalu o tajemniczej nazwie "2 Dni w Świetle. Spotkanie Wolnych Dzieci Słońca". Czyżby była gwiazda "M jak miłość" zamierzała iść śladem Edyty Górniak, która niedawno prawiła o reptilianach na jednej z alternatywnych imprez?

Wystąpienie Edyty Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi "Harmonia Kosmosu 2022" wywołało spore kontrowersje. Piosenkarka stwierdziła, że wokół nas żyją istoty pozbawione duszy, a ona sama widzi w show-biznesie mnóstwo "reptyli". Ponadto nawoływała do "dziękowania Matrixowi" i wyznała, że od dawna otrzymywała "przekazy" o tym, co się wydarzy w przyszłości, m.in. w sprawie pandemii. 

Okazuje się, że nie tylko Edyta interesuje się rozwojem duchowym. Ostatnio głośno było o "szamańskim" występie Tamarze Gonzalez-Perei w "Sprawie dla reportera". Blogerka przedstawiła się jako "soul couch i terapeutka ustawień systemowych", oferująca terapię dźwiękiem. Ponadto sprzedaje w sieci różne quasi uzdrawiające artefakty, takie jak bębny i kamienne czaszki, mające wspomagać organizm w walce z różnymi chorobami, w tym z rakiem.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wystąpi na festiwalu "dzieci słońca"

Słynna Simona z "M jak miłość", czyli Agnieszka Fitkau-Perepeczko, zaprosiła fanów na festiwal "2 Dni w Świetle. Spotkanie Wolnych Dzieci Słońca", który odbędzie się niedługo w Gdyni. Aktorka będzie jedną z prelegentek.

Opowie, jak cieszyć się życiem niezależnie od tego, kim się jest, gdzie się jest, co się doświadczyło, ile ma się lat... Jak być zawsze piękną, witalną, szczęśliwą. Jak zakochać się w życiu i zawsze wierzyć, że może być pięknie - podano w zapowiedzi.

Gwiazda pojawi się w gronie ekspertów o oryginalnie brzmiących specjalizacjach, takich jak "terapeutka tańcem", "kreator rzeczywistości poprzez tworzenie nowych wibracji", "promotor szczęśliwego życia", "malarka obrazów energetycznych", "szamanka radości" czy "trenerka radykalnego wybaczania".  

Trzeba przyznać, że "aktorka" Agnieszka Fitkau-Perepeczko wypada dość pospolicie przy powyższej menażerii osobliwych "zawodów". Jesteście ciekawi, jakich rad odnośnie szczęścia udzieli zgromadzonym "dzieciom słońca"?