Zamknij

Agnieszka Chylińska znów przeszła metamorfozę. Zaskoczyła fanów nową fryzurą [FOTO]

11.09.2020 12:06
Agnieszka Chylińska
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła swoich fanów do częstych zmian wizerunku. Gwiazda lubi eksperymentować z modą, ale też fryzurami i  kolorem włosów. Tym razem zaprezentowała się fanom w szalonej, zielonej fryzurze. Jak wygląda w nowej odsłonie?

Agnieszka Chylińska często zmienia swój wizerunek. Gwiazda eksperymentuje z długością włosów i ich kolorem. Od dłuższego czasu jest wierna krótkim blond włosom. Tym razem jednak zamieniła blond na soczystą zieleń. Metamorfoza powstała specjalnie na koncert w Zielonej Górze. "A wy jaką macie górę na Zieloną Górę" - zapytała artystka.

Warto dodać, że występ odbędzie się w ramach trasy z okazji 25. lat na scenie Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda rozpoczęła trasę koncertową w sierpniu. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznała, że będą to bezpieczne koncerty, przystosowane do obecnych czasów pandemii koronawirusa. 

Agnieszka Chylińska zaskoczyła metamofozą. Gwiazda postawiła na zielony kolor włosów

"To jest genialna historia, ponieważ to jest takie fajne wyciągnięcie ręki w stronę artystów, którzy po prostu chcą grać bez względu na to, czy coś krąży, czy nie krąży [...] Będą to koncerty bezpieczne. Będą to koncerty, gdzie nie musimy się o nic martwić" - wyznała artystka. 

Wygląda na to, że szalona metamorfoza Agnieszki Chylińskiej bardzo spodobała się fanom i w komentarzach zasypali ją komplementami. "Wow, super", "odważnie", "mega", "zawsze nasz zaskoczysz", "jaki ładny fryz" - piszą fani Chylińskiej w komentarzach. Koncert w Zielonej Górze na pewno będzie barwny, dokładnie taki, jak nowa fryzura piosenkarki.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl