Zamknij

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przechodzą kryzys? To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

22.06.2021 16:33
Gąsiewska i Zdrójkowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zostali parą w 2017 roku. Od tamtej pory kilkakrotnie pojawiały się pogłoski o tym, że przestało się między nimi układać. Fani znów się niepokoją o swoją ulubioną parę. Pogłoski rozwiała Gąsiewska. To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu  "Rodzinka.pl", gdzie obydwoje występowali. Dość szybko między nimi zaiskrzyło, a w 2017 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że zostali parą. Od tamtego czasu mijają już blisko cztery lata, a w tym czasie kilkakrotnie gasili plotki o zakończeniu swojego związku. A o takie domysły nietrudno, bo obydwoje są młodzi i obracają się w show biznesowym światku, podatnym na miłosne wzloty i upadki. Mimo to udało się im wytrwać ze sobą te kilka lat, a wspólnymi chwilami często chwalili się w social mediach. Widzowie "Rodzinki" oraz ich fani mocno im kibicowali i z niepokojem obserwowali wszelkie symptomy możliwego kryzysu. Tak było np. kiedy przestali się obserwować na Instagramie.

Zobacz także: Maciej Orłoś i jego żona przeżyli tragedię. Ewa Orłoś otworzyła się po latach. "Wyłam jak zwierzę"

Zdrójkowski i Gąsiewska znów mają kryzys? Aktorka rozwiewa wątpliwości

Gąsiewska i Zdrójkowski są bardzo znaną i lubianą parą. Od niedawna jeszcze bardziej współpracują ze sobą na stopie zawodowej - wygrali razem pierwszą edycję "Dance, dance, dance" oraz współprowadzili kulisy programu "The Voice of Poland". Można powiedzieć, że mają zadatki na bycie "Rozenek i Majdanem młodego pokolenia". Niestety, fani znów niepokoją się o ich związek. Podobno w social mediach od dłuższego czasu nie publikują swoich wspólnych zdjęć, co w przypadku młodych aktorskich par może być zwiastunem kryzysu.

Jak widać, płotki dotarły już do samych zainteresowanych, a Gąsiewska postanowiła zdusić je w zarodku. Opublikowała relację, która nie pozostawia wątpliwości, że o żadnym kryzysie nie ma mowy. Na krótkim wideo widać Adama Zdrójkowskiego, który kroi pizzę. Para je w swoim towarzystwie obiad. Potem możemy zobaczyć parę uśmiechniętą i przytuloną. Fani chyba odetchnęli z ulgą.

Gąsiewska
fot.