Zamknij

Twórcy

Wojciech Chmielarz

 

Pisarz, scenarzysta i dziennikarz, który publikował m.in. w "Pulsie Biznesu", "Polityce" i "Pressie". Później przez kilka lat prowadził serwis internetowy poświęcony tematyce przestępczości zorganizowanej, gospodarczej i terroryzmowi. Spod jego pióra wyszła seria bestsellerowych książek o komisarzu Jakubie Mortce, cykl gliwicki oraz thrillery psychologiczne "Żmijowisko" i "Wyrwa". Te dwie ostatnie doczekały się ekranizacji. Razem z Jakubem Ćwiekiem napisał słuchowisko "Skowyt"

xdxdxd
fot.
 

Jakub Ćwiek

 

Pisarz, stand-uper i scenarzysta. Autor ponad trzydziestu książek, w tym bestsellerowych cykli fantastycznych "Kłamca" i "Chłopcy", oraz popularnych powieści kryminalnych i sensacyjnych takich jak "Szwindel", "Topiel" i "Drelich". Aż dziesięciokrotnie nominowany do nagrody im. Janusza A. Zajdla dla najlepszych tekstów z dziedziny fantastyki. Nagrodę tę otrzymał w 2012 roku. Ćwiek to również scenarzysta bardzo dobrze przyjętych produkcji audio: serialu "Jednooki król", słuchowiska "Robin Hood i Szmaragdowy Król", oraz stworzonego razem z Wojciechem Chmielarzem serialu "Skowyt".

 

Reżyseria

 
xdxdxdxdxdxdx
fot.
 

Krzysztof Czeczot

 

Aktor, reżyser, wykładowca, producent Jest autorem kilku dramatów, słuchowisk radiowych, a nawet libretta do operetki. Na swoim koncie ma również dziesiątki ról filmowych, serialowych i teatralnych. Największą sławę przyniosła mu rola w Pitbulu Patryka Vegi. Założyciel agencji „Make It”.

 

"Make-it"

 

Agencja zajmująca się kompleksową produkcją dźwięku do reklam radiowych, podcastów, audiobooków i seriali audio. Make-it produkuje również filmy animowane, szkoleniowe i eventy. W swoim portfolio ma między innymi słuchowisko „Ojciec chrzestny” z Januszem Gajosem w roli głównej oraz największe słuchowisko na świecie „Biblia Audio Superprodukcja” w trzech wersjach językowych. Biblia Audio wyprodukowana została na zlecenie Osorno media, a we wspomnianym słuchowisku aktorzy zagrali poszczególne role. Wszystko zanurzone zostało w nowoczesnej ścieżce dźwiękowej

POZNAJ OBSADĘ SERIALU