Zamknij

Bohaterowie

Maggie - Margaret
Maggie
Margaret

Jest popularną piosenkarką, która razem z raperem Ziemkiem ma stworzyć utwór na 30.lecie Radia Zet. To spotkanie wywraca całe jej życie do góry nogami.

Redaktor Ornowski - Jarosław Boberek
Redaktor Ornowski
Jarosław Boberek

Sumienny i oddany radiowiec, który niemal całą swoją karierę zawodową poświęcił Radiu Zet. Nagle musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu – czy ulec żądaniom tajemniczego mężczyzny i dać mu głos na antenie? Odmowa może sprowadzić na kogoś wielkie niebezpieczeństwo.

Łukasz - Bartosz Gelner
Łukasz
Bartosz Gelner

Łukasz, podobnie jak jego dziewczyna, pracuje w Radiu Zet. Walczy jednak z ogromną zazdrością. Nie może zapomnieć o zdradzie, której dopuściła się Edyta i śledzi każdy ruch swojej ukochanej. Za nowego wroga bierze sobie Artura. Jest pewien, że pisarz ma wobec Edyty ukryte plany.

Ewelina - Ewelina Pacyna
Ewelina
Ewelina Pacyna

Powierniczka i przyjaciółka z radia Edyty. Prezenterka stara się wspierać koleżankę i nie podoba jej się zazdrość Łukasza. Wpada na plan zeswatania Edyty z Arturem.

Edyta - Karolina Gorczyca
Edyta
Karolina Gorczyca

Młoda i ambitna dziennikarka Radia Zet, która marzy o prawdziwym śledztwie. Fascynują ją historie kryminalne, dlatego z chęcią angażuje się w nowe dochodzenie i to właśnie ona trafia na pierwszy trop w sprawie i dzieli się nim z Arturem.

Artur - Mateusz Damięcki
Artur
Mateusz Damięcki

Autor popularnych książek kryminalnych, który razem ze słuchaczami Radia Zet ma stworzyć kolejny bestseller. Jednak już podczas pierwszej audycji odbiera na antenie telefon, który wszystko zmienia. Artur dołącza do Edyty, by rozwikłać zagadkę.

Maciej Łoś - Robert Makłowicz
Maciej Łoś
Robert Makłowicz

Jest gwiazdorem programów kulinarnych, ale skrywa wiele tajemnic. Piosenka, którą słyszy pewnego dnia na antenie Radia Zet, budzi demony przeszłości, przez co Łoś musi wkroczyć do akcji, by ratować swoją karierę i przyszłość.

Błaszkowicz - Andrzej Grabowski
Błaszkowicz
Andrzej Grabowski

Niegdyś był dziennikarzem śledczym Radia Zet. Sprawa morderstwa sprzed lat nie daje mu spokoju, dlatego gdy dowiaduje się, że nowe dochodzenie może mieć z nim coś wspólnego, postanawia pomóc Edycie.

Seweryn - Krystian Pesta
Seweryn
Krystian Pesta

Raz delikatny i troskliwy, za chwilę okrutny i zdolny do wszystkiego. Tajemniczy mężczyzna, który wprowadza w życie plan, dzięki któremu będzie mógł w końcu opowiedzieć całemu światu swoją historię.