Zamknij

Wokalista Guns N' Roses uderzył fankę prosto w twarz. Pokazała makabryczne zdjęcia

02.12.2022 14:34

Axl Rose z Guns N' Roses rzucił mikrofonem w publiczność. Chociaż to nie pierwszy taki incydent, tym razem jedna z fanek bardzo ucierpiała: "Mógł mnie zabić".

Axl Rose
fot. I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Grupa Guns N' Roses zagrała niedawno w Adelaide Oval w Południowej Australii. Koncert przebiegał zgodnie z planem aż do ostatniej piosenki. Niestety tuż przed zejściem ze sceny rockowych gwiazdorów, doszło do niebezpiecznego wypadku.

Axl Rose z Guns N' Roses przesadził na koncercie. Uderzył fankę w twarz

Kiedy ze sceny wybrzmiewały ostatnie dźwięki "Paradise City" wokalista grupy Axl Rose zdecydował się rzucić w publiczność mikrofonem. To swego rodzaju tradycja frontmana grupy, jednak tym razem okazało się, jak może być niebezpieczna.

Fani nie złapali lecącego ze sceny mikrofonu, a sprzęt uderzył prosto w twarz jedną z kobiet bawiących się pod sceną. Rebeca Howe, bo tak nazywa się wielbicielka Gunsów, dla której koncert skończył się wypadkiem, wyznała w rozmowie z Adelaide Advertiser:

- Byłam w sektorze Diamond Standing, więc nie stałam nawet na samym przodzie, a to była ostatnia piosenka. Axl się ukłonił, a potem wyrzucił w tłum mikrofon. Usłyszałam huk, uderzył prosto w nasadę mojego nosa - podkreśla fanka.

Axl Rose rzucił w fankę mikrofonem ze sceny. "Mógł mnie zabić"

Howe wyznała, że straciła panowanie nad oddechem i doznała szoku - Pomyślałam "O mój Boże, moja twarz się zapadła".

Poszkodowaną fankę Gunsów wyprowadził z tłumu obecny na miejscu policjant. Howe twierdzi, że incydent mógł się skończyć nawet śmiercią - Co by było, gdyby uderzył nieco w prawo lub lewo? Mogłam stracić oko. A co jeśli trafiłby w usta? Straciłabym wszystkie zęby. Gdybym miała odwróconą głowę w bok i trafiłby mnie w skroń, mikrofon mógłby mnie zabić.

Moment, w którym Axl Rose wyrzuca mikrofon w publiczność, uwiecznił jeden z fanów zespołu. Poniżej znajdziecie wideo, na którym widać zajście. Artysta bierze zamach w połowie szóstej minuty nagrania.

loader

RadioZET.pl/adelaidenow.com.au/