Zamknij

Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego podbija serca Polaków. Młodziutka wokalistka poszła w ślady dziadka

07.12.2022 15:18

Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego zyskuje coraz większą popularność w sieci. 14-letnia Weronika poszła w ślady dziadka i również chwyciła za mikrofon.

Krzysztof Cugowski/Weronika Cugowska
fot. Krzysztof Radzki/East News/YouTube/screen/Bluelife-Art Studio Wokalne i Rehabilitacja Głosu

Krzysztof Cugowski może pochwalić się bardzo utalentowaną rodziną. Synowie artysty - Piotr i Wojciech, ku uciesze ojca, od lat wydają płyty i występują na scenie. Z kolei najmłodsza pociecha byłego wokalisty Budki Suflera, Chris, postawił na aktorstwo, jednak nie był w stanie oszukać genów. W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" udowodnił, że mógłby konkurować z braćmi w branży muzycznej.

Wnuczka Cugowskiego podbija serca Polaków. 14-latka poszła w ślady dziadka

Cugowski może się teraz pochwalić kolejnym talentem noszącym jego nazwisko. Tym razem chodzi o kolejne pokolenie, które na naszych oczach szlifuje talent obecny w klanie muzyków.

Córka Wojciecha Cugowskiego podbija sieć swoją interpretacją utworu Bonnie Raitt "I Can't Make You Love Me". Nagranie wnuczki frontmana Budki Suflera, 14-letniej Weroniki ma już ponad 44 tysiące odtworzeń na YouTubie, a pod nagraniem pojawiło się wiele komplementów w stronę młodej wokalistki.

14-letnia Weronika Cugowska podbija sieć piosenką "I Can't Make You Love Me"

W komentarzach pod wideo czytamy:

- Ech, ci Cugowscy. Zaśpiewają wszystko, jest moc, brawo Werka.

- Wow. Bardzo lubię ten utwór, a w twoim wykonaniu wyszedł świetnie ! Brawo za twoją dojrzałość w śpiewie! Przyjemnie się Ciebie słucha. Pięknie się rozwijasz!

- Ten wokal to chyba płynie we krwi w tej rodzinie, czekamy na więcej.

- Piękne wykonanie. Gratulacje. Porządne geny i talent i tak się śpiewa.

- Przepięknie zaśpiewałaś. Masz dziewczyno niesamowity talent. Nie zaprzepaść tego.

- Cudnie, popłakałam się, ciarki na całym ciele.

- Genów nie oszukasz.

Krystyna Cugowska, właścicielka Bluelife Art, studia wokalnego zajmującego się ćwiczeniem dykcji, śpiewu oraz rehabilitacji głosu zaznaczyła, że to już czwarte nagranie dla studia w wykonaniu Weroniki.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader