Zamknij

TYMEK rusza w trasę. Polski muzyk nagrał krążek „ZIMA‘22“ i właśnie jedzie ją promować

01.12.2022 10:00

TYMEK odwiedzi tej zimy siedem miast Polski, aby promować swoje najnowsze wydawnictwo – Epkę „Zima‘22“. Gdzie w najbliższym czasie wystąpi artysta, najlepiej kojarzony z kawałkiem „Język Ciała“ i „Poza Kontrolą“?

Tymek - Zima'22 - kadr promocyjny
fot. materiały prasowe Follow The Step

Tymek wyrusza w trasę. Polski muzyk, mieszający w swojej muzyce rap z popem i innymi gatunkami odwiedzi w grudniu sześć miast Polski. Trasa koncertowa, promująca krążek „Zima’22” rozpoczęła się już 27 listopada we Wrocławiu. Do jakich miasta zawita artysta w najbliższym czasie?

Tymek promuje „Zimę’22”

24 listopada do serwisów digitalowych trafił najnowszy mini album Tymka „ZIMA ‘22”, na który składa się siedem utworów. Teksty Tymka muzyką uzupełnił Vikiffes. „Podróże”, „Jeśli tego chcesz”, „Na ostatnim piętrze”, „Plama”, „Proste”, „Dobro i zło”, „Poezje” – siedem opowieści przepełnionych melancholią, poszukiwaniem sensu, miłości, zrozumienia

Tymek to wielokrotnie nagradzany Artysta sceny hip-hopowej, który  popularność zdobył dzięki singlowi “Język Ciała”. W 2021 roku przebój jako pierwszy utwór hip-hopowy w Polsce otrzymał status podwójnej Diamentowej Płyty. W 2021 roku ukazał się album pt. “Popularne”, który został pozytywnie odebrany nie tylko przez fanów, ale również liczne redakcje muzyczne. Wiosną tego roku pojawiło się nowe wydawnictwo – „Odrodzenie”, a w ostatnich tygodniach wydanych zostało kilka nowych singli. Tymek nie zwalnia tempa i wraca z kolejną porcją mocnej muzyki.

Tymek wyrusza w trasę. Gdzie usłyszymy „Zimę’22” na żywo?

Tegoroczna zimowa Trasa Tymka prezentuje się następująco:

  • 27.11 Wrocław (A2)
  • 01.12 Kraków (Klub Studio)
  • 02.12 Warszawa (Progresja)
  • 08.12 Gdańsk (B90)
  • 11.12 Łódź (Wytwórnia)
  • 13.12 Katowice (Miasto Ogrodów)
  • 15.12 Poznań (TAMA) 
loader

Tymek – „Zima’22” – gdzie kupić bilety?

Bilety na poszczególne koncerty dostępne są na stronie FollowTheStep.com oraz w serwisie Going.

Czytaj także: FEST Festival 2022: Najlepsze koncerty tegorocznej edycji [RELACJA i TOP7]
RadioZET.pl/informacja prasowa Follow The Step

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.