Zamknij

The Voice of Poland. Wiemy, kto wygrał program. Dla wielu to duże zaskoczenie

20.11.2022 08:20

The Voice of Poland 13 za nami. Wiemy, kto wygrał kolejną edycję programu. Ogłoszenie wyników zaskoczyło znaczną część widzów talent show.

The Voice of Poland
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"The Voice of Poland" za nami. 13. edycja programu odeszła do historii, a widzowie poznali zwycięzcę show, który podpisze kontrakt muzyczny z Universal Music, rozdysponuje nagrodą 50 tysięcy złotych oraz postawi na honorowym miejscu statuetkę najlepszego głosu w Polsce.

The Voice of Poland 13. Kto wygrał program?

W finałowym odcinku programu do walki o zwycięstwo przystąpili - Ewelina Gancewska, Łukasz Drapała, Dominik Dudek oraz Konrad Baum. Ostatnie starcie najlepszych głosów w Polsce zostało podzielone na trzy części, a z każdej z nich odpadał kolejny uczestnik. O tym, kto straci szansę na wygraną, decydowali widzowie programu przez głosowanie SMS.

Pierwsza z ostatniego odcinka programu odpadła Ewelina Gancewska po tym, jak wykonała wraz z Justyną Steczkowską "Do ciebie mamo" Violetty Villas oraz "1944" Jamali. Po kolejnych występach uczestników dowiedzieliśmy się, że trzecie miejsce w show zajął Kondrad Baum, który tego dnia wykonał na scenie "Boso" Zakopower, "Gdzie jest nasza miłość?" oraz "Human" Rag'n'Bone Mana.

The Voice of Poland 13 za nami. Wiemy, kto wygrał program

Finałowa dwójka programu zaprezentowała publiczności własne piosenki. Łukasz Drapała zaśpiewał po raz kolejny "Szalony bal", a Dominik Dudek "Wydaje mi się".

"The Voice of Poland" wygrał Dominik Dudek, podopieczny Tomsona i Barona. Chociaż w historii programu bardzo często triumfowały mocne, rockowe głosy - tym razem było inaczej. Łukasz Drapała nie opuścił jednak programu z gołymi rękami. Poza doświadczeniem i wielką sympatią widzów artysta podobnie jak zwycięzca programu, otrzymał kontrakt z firmą Universal Music.

Dodatkową nagrodę dla Dominika Dudka przewidziała Telewizja Polska. W ramach niespodzianki TVP zaprosiła zwycięzcę Voice'a na koncert Premier na Festiwalu w Opolu.

loader