Zamknij

Gigantyczne kwoty za koncert legend rocka w Polsce. Przeszło 23 tysiące złotych za jeden bilet

18.11.2022 09:00

The Hollywood Vampires zagrają w Polsce w 2023 roku. Jeden bilet na koncert supergrupy może kosztować nawet przeszło 23 tysiące złotych.

The Hollywood Vampires
fot. Ronin 47 / London Entertainment / SplashNews.com/East News

Festiwal Legend Rocka to impreza odbywająca się w Polsce cyklicznie od 2007 roku. Koncerty mają miejsce w urokliwej lokalizacji pod Słupskiem w Dolinie Charlotty. Przez lata istnienia wydarzenia, na scenie FLR zagrały największe gwiazdy muzyki rockowej takie jak The Animals, T. Rex, Wishbone Ash, Deep Purple, Thin Lizzy, Uriah Heep, UFO, Carlos Santana, ALice Cooper, John Mayall, Bob Dylan, ZZ Top, Robert Plant, Yes i wielu innych.

The Hollywood Vampires zagrają w Polsce. Ceny biletów zwalają z nóg

Z powodu pandemii organizacja ostatnich edycji festiwalu była znacznie utrudniona, a do imprez w tradycyjnej formie nie doszło. Chociaż twórcy wydarzenia zapowiedzieli występ w Polsce supergrupy The Hollywood Vampires na 2020 rok, muzycy nie zagrali w naszym kraju.

Ma się to zmienić w przyszłym roku. 22 lipca 2023 roku w Dolinie Charlotty na Festiwalu Legend Rocka ma pojawić się formacja złożona z Alice'a Coopera, aktora Johnny'ego Deppa oraz Joe Perry'ego, gitarzystę Aerosmith.

Jak czytamy w opisie wydarzenia - Na koncercie można spodziewać się utworów z dwóch, bardzo dobrze przyjętych albumów zespołu: „Hollywood Vampires”, oraz „Rise”. Usłyszymy oryginalne kompozycje a także szereg coverów, będących ukłonem m.in. dla Davida Bowiego, Led Zeppelin, czy The Who. Trzy megagwiazdy na jednej scenie dają niezwykle efektowne show godne rock’n’rollowej arystokracji.

Przeszło 23 tysiące złotych za bilet na koncert na Festiwalu Legend Rocka

W sieci pojawiły się już bilety na koncert, które wywołały oburzenie fanów. Ceny wejściówek na występy gwiazd ostatnio bardzo podrożały. Złożyło się na to wiele czynników takich jak rosnąca inflacja, ceny i utrudnienia transportu, jednak mimo wszystko, takich kosztów nikt się nie spodziewał.

Najdroższy bilet na koncert The Hollywood Vampires kosztuje 23 506 złotych. W cenie fani zespołu będą mieli zapewnione miejsce w pierwszym rzędzie, możliwość kupna merchu bez kolejki, wypicia dwóch drinków, a także prywatne spotkanie z członkami zespołu i wspólne zdjęcie z idolami, gitarę podpisaną przez artystów, spersonalizowaną pamiątkową tablicę, a także specjalne powitanie.

Oczywiście, jeśli spotkanie z idolami dla kogoś jest warte takiej kwoty, ma pełne prawo do skorzystania z oferty. Jednak w komentarzach w sieci pojawiły się głosy, że podczas poprzednich koncertów interakcja z muzykami nie wyglądała tak, jak spodziewali się fani. Jeśli to wygląda jak kilka lat temu w Łodzi, czyli szybka fota od niechcenia i nara, to ktoś może postarać się o najgorzej wydane 23.5k w życiu - brzmi jeden z komentarzy.

Nieco mniej absurdalnie wygląda sytuacja wejściówek, które uprawniają wyłącznie do uczestnictwa w koncercie. Za te fani The Hollywood Vampires zapłacą od 250 do 356 złotych w zależności od wyboru sektora, z którego chcą słuchać swoich ulubieńców.

Wejściówki na koncert są dostępne na stronach www.dolinacharlotty.pl www.ticketmaster.pl www.eventim.pl www.ebilet.pl.

loader