Zamknij

Madonna zapowiedziała trasę koncertową. Przyjedzie do Polski?

18.01.2023 16:31

Madonna rusza w trasę koncertową. "The Celebration Tour" będzie podsumowaniem jej dotychczasowych osiągnięć. W jej koncertowym repertuarze znajdą się przeboje ze wszystkich albumów Madonny.

Madonna zapowiedziała trasę koncertową. Przyjedzie do Polski?
fot. Shutterstock/andreynikolaev.com

Pomimo swojego wieku Madonna nie zamierza zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie — im jest starsza, tym więcej w niej chęci, by zaistnieć publicznie. Niedawno "królowa popu" wzbudziła powszechne zainteresowanie, publikując na platformie TikTok kontrowersyjne nagrania. Uwagę internautów zwrócił jej niepokojący wygląd. Poza tym artystka została posądzona o narkotyzowanie się podczas spotkania w social mediach.

Teraz Madonna wraca tam, gdzie czuje się najlepiej — na scenę. Jej nadchodząca trasa koncertowa ma być naprawdę wyjątkowa.

Zobacz także: Madonna w bluzie z Janem Pawłem II. „Podążam za gigantami“ [ZDJĘCIA]

"The Celebration Tour". Madonna zapowiedziała trasę koncertową

Zbliżająca się trasa koncertowa ma być największym wydarzeniem w karierze Madonny. Będzie to oficjalne podsumowanie czterech dekad działalności piosenkarki. Ze sceny rozbrzmią największe hity autorstwa "królowej popu".

Pierwszy koncert "The Celebration Tour" został zaplanowany na 15 lipca. Odbędzie się w Vancouver. Trzy miesiące później piosenkarka zawita do Europy.

Jestem podekscytowana, że mogę odkryć tak wiele piosenek, jak to możliwe, by dać moim fanom show, na jakie czekali — tłumaczyła cytowana przez Billboard Madonna.

"The Celebration Tour". Gdzie zaśpiewa Madonna?

Madonna swój tour po Europie rozpocznie od londyńskiej Areny O2 (14.10). Następnie pojawi się w Antwerpii (21.10), Kopenhadze (25.10), Sztokholmie (28.10), Barcelonie (1.11), Lizbonie (6.11), Paryżu (12 i 13.11), Kolonii (15.11), Mediolanie (23.11) i w Berlinie (28.11). Trasę zakończy występ w Ziggo Dome w Amsterdamie (1.12).

loader

Zobacz także: Madonna omal nie wylądowała w więzieniu? Policja chciała aresztować gwiazdę

Źródła: RadioZET.pl/Billboard.com