Zamknij

Stanisław Soyka ma problemy ze zdrowiem. Musiał odwołać koncerty

08.12.2022 16:48

Stanisław Soyka miał być gościem na koncertach Grażyny Łobaszewskiej, Znany muzyk nie wystąpi ze względu na problemy zdrowotne.

Stanisław Soyka
fot. Pawel Wodzynski/East News

Stanisław Soyka to zasłużony polski muzyk z bardzo owocną karierą na koncie. Artysta współpracował z wieloma znaczącymi polskimi gwiazdami takimi jak Maanam czy De Mono, nagrywał z Kayah, Izabelą Trojanowską i Urszulą. W gościnnych występach zdarzało mu się zarówno śpiewać, jak i grać na fortepianie.

Stanisław Soyka ma problemy ze zdrowiem. Musiał odwołać koncerty

Wybitny artysta został zaproszony na koncerty Grażyny Łobaszewskiej. Wokalistka znana z wielkich hitów takich jak "Czas nas uczy pogody", "Piosenka o ludziach z duszą", "Brzydcy" czy "Gdybyś" obchodzi swoje 50-lecie działalności.

Niestety Soyka nie pojawi się na występach. Artystka ogłosiła, że fani nie zobaczą podczas koncertów znanego wokalisty.

Stanisław Soyka nie wystąpi na jubileuszu Łobaszewskiej: "ciężka niedyspozycja zdrowotna"

- Jak doskonale wiecie, podczas nadchodzących koncertów jubileuszu mojego 50lecia pracy scenicznej na scenie miał towarzyszyć mi mój wielki przyjaciel, Stanisław Sojka. Z przykrością muszę jednak ogłosić, iż z powodu ciężkiej niedyspozycji zdrowotnej, Stanisław nie będzie w stanie wystąpić przed Państwem - pisze Łobaszewska na Facebooku.

Artystka nie sprecyzowała, o jakie problemy zdrowotne chodzi i w jakim stanie jest Soyka. Życzyła jednak przyjacielowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Miejsce wokalisty zajmą podczas koncertów Piotr Bukartyk oraz Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy.

loader