Zamknij

Znany muzyk trafił do szpitala: "Proszę, módlcie się za niego"

07.12.2022 22:27

Shane MacGowan - znany brytyjski rockman trafił do szpitala. Jego żona poprosiła fanów o modlitwy. W jakim stanie jest gwiazdor?

Johnny Depp i Shane MacGowan
fot. Mark Doyle / Splash News/EAST NEWS

Były lider zespołu The Pogues - Shane MacGowan, po raz kolejny trafił do szpitala. Co się stało?

Shane MacGowan trafił do szpitala

Informację 5 grudnia 2022 roku potwierdziła żona muzyka - Victoria Mary Clarke. Kobieta zamieściła wpis na Twitterze.

Proszę, módlcie się i wysyłajcie uzdrawiające wibracje do Shane'a MacGowana, który znowu jest w szpitalu i naprawdę mam nadzieję, że z niego wyjdzie najszybciej jak to możliwe !! Dziękuję.

Fani przyjęli się losem MacGowana, który od kilku lat ma problemy ze zdrowiem.

Na szczęście kilkanaście godzin później Clarke uspokoiła miłośników artysty, zamieszczając kolejny tweet. 6 grudnia żona rockmana opisała stan zdrowia swojego ukochanego.

Chciałam podziękować wszystkim, którzy przesyłali dobre słowa dla Shane'a MacGowana. Jest leczony z powodu infekcji i lekarze są pewni, że wszystko będzie z nim w porządku. Jestem niesamowicie wdzięczna im i wam wszystkim.

Na szczęście z MacGowanem wszystko jest w porządku.

Shane MacGowan: na co choruje muzyk?

Od 2015 roku artysta korzysta z wózka inwalidzkiego. Wszystko przez wypadek, do którego doszło latem 2015 roku, kiedy opuszczał studio w Dublinie. Przewrócił się i złamał miednicę. Chociaż dzięki rehabilitacjom udało mu się częściowo odzyskać sprawność w nodze, w grudniu 2020 roku znowu wrócił na wózek.

Paradoksalnie wypadek sprawił, że MacGowan poradził sobie z innymi chorobami - alkoholizmem i narkomanią. Po jakimś czasie wyznał, że przykucie do łóżka szpitalnego sprawiło, że był trzeźwy pierwszy raz od wielu lat. Naturalny detoks przyniósł pozytywny skutek. Muzyk przestał zażywać środki odurzające po powrocie do domu.

loader

RadioZET.pl/Twitter