Zamknij

Sam Smith i The 1975 wystąpią na Orange Warsaw Festival 2023. Karnety już w sprzedaży

21.11.2022 12:05

Sam Smith i The 1975 wystąpią na Orange Warsaw Festival 2023. To pierwsi headlinerzy przyszłorocznego festiwalu, który odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Karnety w promocyjnej cenie trafiły właśnie do sprzedaży. Na kolejną edycję warszawskiej imprezy zaprasza Radio ZET.

Sam Smith The 1975 Orange Warsaw Festival 2023
fot. mat. prasowe

Orange Warsaw Festival 2023 pod patronatem Radia ZET startuje z ogłoszeniami. Sam Smith i The 1975 pierwszymi headlinerami przyszłorocznego festiwalu.

Sam Smith i The 1975 na Orange Warsaw Festival 2023

Sam Smith z koncertem na Orange Warsaw Festival 2023. Zdobywcy Oscara, Złotego Globu i Grammy powracają po kilku latach na scenę jednego z najpopularniejszych festiwali w Polsce. Wystąpią na Orange Stage 2 czerwca.

Artyści podbijają obecnie świat przebojem „Unholy”. To jeden z najpopularniejszych utworów tego roku, który stał się wielkim hitem TikToka i jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącej czwartej płyty „Gloria”. Album z trzynastoma piosenkami ukaże się 27 stycznia 2023 roku i ma być najodważniejszym wydawnictwem w karierze Sama Smitha.

Piosenka „Unholy” z Kim Petras otrzymała właśnie nominację do Grammy 2023 w kategorii „Best Pop Duo/Group Performance”.

 „Unholy” powstało na Jamajce i było jednym z naszych najwspanialszych momentów twórczych w karierze. Eksperymentowanie w ten sposób i pozbycie się książki z zasadami było naprawdę oczyszczające i uwalniające. Zaszczytem była również praca z Kim Petras i bycie świadkiem jej talentu. Ta piosenka opowiada o wyzwoleniu się ze szponów cudzych tajemnic – komentują Sam Smith.

Mikołaj Ziółkowski z Alter Art nie ukrywa, że występ Sama Smitha na OWF 2023 będzie wyjątkowy: „Bardzo się cieszę, że rozpoczynamy festiwalowe ogłoszenia Orange Warsaw Festival od Sama Smitha. Wspaniali i bardzo oczekiwani artyści, których koncerty są zawsze niezwykłym przeżyciem i widowiskiem. Przed nami nowa płyta Sama, a już w tej chwili ich nowy przebój „Unholy” jest najczęściej streamowaną piosenką na świecie! Zaczynamy warszawskie ogłoszenia festiwalowe”.

Podczas Orange Warsaw Festival 2023 zobaczymy również występ The 1975. Bijący rekordy popularności zespół pojawi się w Warszawie 3 czerwca.

Jeden z najciekawszych brytyjskich zespołów ostatniej dekady, którego wydany miesiąc temu, kolejny świetny album "Being Funny in a Foreign Launguage" trafił na szczyt notowań w UK - podobnie jak ich wszystkie dotychczasowe płyty – piszą o The 1975 organizatorzy.

Orange Warsaw Festival 2023: DATA, BILETY. Kiedy odbędzie się festiwal i ile kosztują wejściówki?

Orange Warsaw Festival 2023 odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2023 roku. Bilety Early Bird na festiwal trafiły już do sprzedaży.

Ceny biletów na Orange Warsaw Festival 2023:

  • Karnet 2 dni - 529 zł
  • Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange - 450 zł
  • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) - 529 zł
  • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla klientów Orange - 450 zł