Zamknij

11-letni syn Roda Stewarta w szpitalu. Dostał zawału serca po meczu piłki nożnej?

07.12.2022 16:42

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia 11-letniego syna Roda Stewarta. Chłopiec trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca. W jakim jest obecnie stanie?

Rod Stewart, Aiden Stewart
fot. BackGrid UK/East News

Rod Stewart przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Muzyk ostatnie tygodnie spędzał w żałobie. Na domiar złego jego 11-letni syn Aiden trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

Rod Stewart: syn muzyka miał zawał serca?

Jak podaje magazyn FourFourTwo, Stewart wyjawił, że jego najmłodszy syn miał kłopoty ze zdrowiem. Chłopiec został przewieziony karetką do szpitala z podejrzeniem ataku serca po tym, jak upadł podczas meczu piłki nożnej. Na szczęście okazało się, że diagnoza była zgoła inna.

77-letni gwiazdor zdradził, że kiedy Aiden upadł na murawę, Stewarta zlały zimne poty.

Myśleliśmy, że mój synek miał atak serca. Zrobił się siny i był nieprzytomny, dopóki się nie uspokoił. To było straszne, ale okazało się, że to atak paniki. Chłopak chciał dobrze wypaść, grał w drużynie Hoops w Szkocji dla swojego taty.

Okazało się, że atak paniki syna Stewarta to nie jedyny powód, dla którego wezwano tego samego dnia karetkę pogotowia na boisko.

Inny chłopiec przewrócił się do tyłu i wyrżnął głową – też był nieprzytomny. Przez te wszystkie lata oglądania futbolu to jedyny raz, kiedy wezwano dwie karetki pogotowia.

Na szczęście okazało się, że Aiden nie ma kłopotów z sercem. Dostał ataku paniki, który bardzo często mylnie brany jest za zawał z powodu podobnych objawów.

Rod Stewart: dzieci muzyka

Aiden to niejedyna pociecha Stewarta. Potomstwo muzyka pochodzi ze związków z pięcioma różnymi kobietami. Ma dwóch synów z obecną żoną Penny - 16-letniego modela Alastaira i Aidena. 43-letnia Kimberly i 42-letni Sean pochodzą z pierwszego małżeństwa Roda z aktorką Alaną Stewart, a córka Ruby (35 lat) pochodzi ze związku z modelką Kelly Emberg.

loader

RadioZET.pl/ FourFourTwo