Półnaga kobieta przerwała występ Avril Lavigne. „Wypie*dalaj su*o”

15.03.2023 16:03

Avril Lavigne, wchodząc na scenę, nie spodziewała się, że jej występ zostanie poważnie zakłócony. Obok piosenkarki nagle pojawiła się półnaga aktywistka. Reakcję gwiazdy uchwyciły kamery.

Avril Lavigne
fot. DALE MACMILLAN/Getty AFP/East News

Avril Lavigne w nocy z 13 na 14 marca wystąpiła na kanadyjskiej gali Juno Awards. Miała tam zapowiedzieć występ AP Dhillona -  indyjsko-kanadyjskiego piosenkarza i rapera. Nieoczekiwanie na scenę wpadła kobieta, której ciało było pokryte licznymi napisami. Chciała zwrócić uwagę na ekologię. Zachowanie Avril Lavigne w tej sytuacji nie każdemu przypadło do gustu.

Zobacz także: Bójka pod sceną. Artysta przerwał koncert: "Dziwaczne, dziwaczne" [WIDEO]

Występ Avril Lavigne przerwany przez aktywistkę. Ostra reakcja

Avril Lavigne ledwo co chwyciła mikrofon w rękę i zaczęła mówić, kiedy na scenę wtargnęła półnaga kobieta. Miała na sobie jedynie różowe spodnie. Aktywistka namalowała na ciele hasła proekologiczne.

Publika i widzowie mogli zobaczyć takie slogany jak „Przestańcie wycinać stare lasy”, „Uratujcie Zielony Pas” czy „Czas ucieka, zostało nam 745 dni”. Początkowo piosenkarka i operatorzy nie mieli pojęcia, jak wybrnąć z tego zamieszania.

- Spie*dalaj stąd, wypie*dalaj, su*o! - krzyknęła Avril Lavigne w kierunku kobiety, którą ze sceny usunął ochroniarz. Wcześniej aktywistka zdążyła jeszcze zatańczyć obok piosenkarki.

Avril Lavigne jeszcze tego samego wieczoru odbierała nagrodę od fanów. W podziękowaniach odniosła się do sytuacji z półnagą aktywistką.

- Oby tym razem nikt mi nie przerwał, bo mu dowalę – skwitowała piosenkarka.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS