Ozzy Osbourne jest w tragicznym stanie. Odwołuje koncerty

01.02.2023 14:32

To smutny dzień dla fanów ciężkiego brzmienia. Sam "Książę Ciemności", Ozzy Osbourne, poinformował, że odwołuje wszystkie koncerty ze względu na stan swojego zdrowia. Nie zamierza jednak udawać się na zasłużoną emeryturę.

Ozzy Osbourne jest w tragicznym stanie. Odwołuje koncerty
fot. The Image Direct / SplashNews.com/East News

"To jest prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem" — napisał na Facebooku Ozzy Osbourne. Przypomniał swoim fanom, że cztery lata temu uległ poważnemu wypadkowi, wskutek którego uszkodził sobie kręgosłup. Pomimo tego 74-letni artysta robił, co w jego mocy, by stanąć na nogi. Przeszedł trzy operacje, leczenie komórkami macierzystymi i poddał się fizjoterapii — bez oczekiwanych rezultatów.

Fani spodziewali się, że Ozzy jeszcze wróci na scenę. Zapowiedziano trasę koncertową, która była odpowiedzią na potrzeby słuchaczy i samego artysty.

Moim jedynym celem [w czasie rekonwalescencji — red.] był powrót na scenę. Mój głos jest w porządku powiadomił internautów Osbourne.

Artysta z żalem poinformował, że stan zdrowia nie pozwoli mu na zniesienie trudów podróży do Europy. W związku z tym jest zmuszony odwołać nadchodzące koncerty.

Uwierzcie mi, kiedy mówię, że myśl o zawiedzeniu moich fanów naprawdę mnie roz******la bardziej niż możecie wiedzieć napisał.

Zakupione bilety na koncerty Ozzy'ego Osbourne'a można zwrócić w punktach sprzedaży.

Zobacz także: Ozzy Osbourne już nie wróci na scenę? "Nie mogę k**wa chodzić"

Ozzy Osbourne nie przyjedzie do Europy, ale nie przestanie śpiewać?

Ozzy Osbourne żyje, by grać i najwyraźniej nie zamierza pozwolić, by problemy zdrowotne całkowicie pozbawiły go możliwości koncertowania. Muzyk poinformował internautów, że jego współpracownicy chcą znaleźć sposób, który umożliwiłby mu występowanie przed większą publicznością bez konieczności przemieszczania się. Czyżby "Książę Ciemności" planował występy online? A może niedługo zobaczymy go na scenie w postaci hologramu?

Źródła: RadioZET.pl/Facebook: @ozzyosbourne