Zamknij

Justyna Majkowska zmieniła się nie do poznania. Co słychać u legendarnej wokalistki Ich Troje?

02.12.2022 16:20

Justyna Majkowska została zapamiętana jako kultowa wokalistka grupy Ich Troje. Artystka zmieniła się nie do poznania. Czym się teraz zajmuje?

Justyna Majkowska
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Justyna Majkowska dołączyła do Ich Troje w 2001 roku i chociaż w zespole pojawiały się inne wokalistki, to właśnie ona jest kojarzona ze złotymi latami pełnymi sukcesów formacji.

Justyna Majkowska dalej zajmuje się muzyką. Wkrótce nowa płyta?

Artystka nagrała z Jackiem Łągwą i Michałem Wiśniewskim największe przeboje grupy takie jak "Razem, a jednak osobno", "Zawsze z tobą chciałbym być", czy jeden z największych polskich hitów lat dwutysięcznych - "Powiedz".

Zaledwie po dwóch latach kariery w Ich Troje, Majkowska odeszła z zespołu. Chociaż jej staż w grupie wydaje się dość krótki. Lata, które spędziła w znanej formacji, dały się jej we znaki. To był owocny, jednak bardzo stresujący i intensywny czas w jej życiu. Po latach wokalistka przyznaje, że praca na tak wysokich obrotach ją przerastała i nie żałuje opuszczenia grupy.

Justyna Majkowska zmieniła się nie do poznania. Jak wygląda wokalistka Ich Troje?

Po 20 latach od tamtych wydarzeń Justyna nie przypomina już dawnej siebie. Artystka nosi okulary i zapuściła dłuższe, ciemniejsze włosy. To, co pozostało niezmienne, to miłość Majkowskiej do muzyki.

Wokalistka opublikowała w ostatnim czasie kilka zdjęć ze studia, co wskazuje na fakt, że dalej tworzy i być może wkrótce usłyszymy nowe dźwięki, które zaśpiewa lub skomponuje.