Justin Bieber odwołał koncert w Polsce. "Dla niego to g*wno znaczy"

28.02.2023 19:28

Justin Bieber nie zagra w Polsce. Koncert w naszym kraju został odwołany. Co jest powodem anulowania zaplanowanych koncertów w ramach trasy Justice World Tour?

Justin Bieber
fot. Kevin C. Cox/Getty AFP/East News

Organizator polskiego koncertu Justina Biebera poinformował, że fani nie zobaczą swojego idola. Piosenkarz postanowił odwołać występy, które miały się odbyć w ramach Justice World Tour. Złośliwi twierdzą, że za wszystkim stoi jego żona Hailey.

Justin Bieber: koncert w Polsce odwołany

25 marca 2023 roku miał się odbyć polski koncert Justina Biebera. Niespełna miesiąc przed występem fani otrzymali przykrą wiadomość. Gwiazdor nie przyjedzie do naszego kraju. 

Na Facebooku organizatora imprezy - Prestige MJM, pojawiła się oficjalna informacja dotycząca odwołania koncertu Biebiera w Krakowie.

W powyższym poście pojawiła się instrukcją dotycząca zwrotu pieniędzy za zakupione bilety. Muzyk nie zrezygnował tylko z koncertu w Polsce. Odwołał wszystkie zaplanowane występy, które były częścią Justice World Tour.

Odwołany koncert Biebera w Polsce rozwścieczył fanów

Jak się nietrudno domyślić, informacja nie spodobała się fanom muzyka. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Zdaniem niektórych za całą sprawą ma stać żona artysty - Hailey Bieber.

Justin zostaje w domu, bo Hailey nie pozwoliła.

Ale wy wiecie, że ona ma już wywalone na muzykę i koncertowanie? Nie spodziewajcie się szybko nowej płyty czy jakichś nowych dat, bo za bardzo mu się podoba realne życie i myśli o założeniu rodziny.

Ogólnie to Bieber to chyba największy idiota na świecie. Jak znowu wznowi trasę, to już nikt nie kupi na nią biletów i znowu ją odwoła z powodu braku zainteresowania.

Nie dość, że nie wypowiedział się w ogóle na temat przerwania trasy, to, zamiast od razu odwołać, to robi nadzieję. Wkurza mnie to, że czekałam tyle lat, żeby go zobaczyć, oszczędzałam co do grosza, a dla niego to g*wno znaczy.

Cóż, nie ma się co dziwić fanom muzyka. Warto jednak pamiętać, że Bieber choruje na zespół Ramsaya Hunta, który powoduje częściowy paraliż twarzy. Poinformował o swojej przypadłości w 2022 roku i wówczas również był zmuszony odwołać koncerty. Czy w tym przypadku jest tak samo? Trudno powiedzieć, ponieważ na razie Bieber nie podał powodu rezygnacji z występów.

loader

RadioZET.pl/Facebook

sda