Zamknij

Nie żyje Jake Flint. Młody muzyk zmarł tuż po swoim ślubie

30.11.2022 08:40

Zmarł Jake Flint - amerykański wokalista, gitarzysta i twórca piosenek country. Odszedł w wieku 37 lat. Co było przyczyną jego śmierci?

Znicz - materiał poglądowy
fot. Jakub Kaminski/East News

27 listopada 2022 roku odszedł Jake Flint. Był amerykańskim muzykiem country pochodzącym z Oklahomy. Zmarł w wieku 37 lat kilka godzin po ślubie z ukochaną kobietą.

Jake Flint nie żyje

Jak podaje Deadline, o śmierci muzyka poinformowała jego menadżerka - Brenda Cline za pośrednictwem Facebooka.

- Ze złamanym sercem i głębokim żalem muszę ogłosić, że Jake Flint zmarł tragicznie. Kilka razy próbowałam dzisiaj napisać ten post, ale trudno coś skomentować, jeśli się tego nie poukłada w głowie. Poniższe zdjęcie pokazuje, jak podekscytowany Jake i ja podpisaliśmy kontrakt. To był początek wspaniałej przyjaźni i partnerstwa. Jake był dla mnie kimś więcej, kochałam go jak syna. Najzabawniejszy, niesamowity, najciężej pracujący, oddany artysta, z jakim kiedykolwiek pracowałam w mojej karierze. Właśnie mieliśmy rozpocząć razem pracę nad pewnym przedsięwzięciem, po tym, jak on i Brenda wzięli ślub – co wydarzyło się wczoraj. Tak - wczoraj. Jake ma milion przyjaciół i nie jestem pewna, jak oni wszyscy poradzą sobie z tą tragiczną stratą. Potrzebujemy modlitw – to wszystko jest takie nierealne. Proszę, módlcie się za jego nową żonę Brendę, ukochaną matkę Jake'a, jego siostrę i resztę jego rodziny i przyjaciół. Dla wielu będzie to niezwykle trudne. Kochamy Cię Jake i w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Nie podano przyczyny zgonu 37-latka. Wiadomo tylko, że zmarł w domu podczas snu kilka godzin po zawarciu małżeństwa z Brendą Flint. Kobieta również zamieściła w mediach społecznościowych post dotyczący śmierci muzyka. Widzimy w nim nagranie ze ślubnej sesji zdjęciowej.

Nie rozumiem.

Kilkanaście godzin później wrzuciła na Facebooka kolejny poruszający wpis.

- Powinniśmy teraz przeglądać zdjęcia ślubne, ale zamiast tego muszę wybrać ubrania, w których pochowam męża.
Ludzie nie są stworzeni do odczuwania takiego bólu. Moje serce odeszło i naprawdę chcę, żeby wrócił. Nie mogę tego znieść. Potrzebuję go przy mnie.

W komentarzach kobieta otrzymała dużo wsparcia od przyjaciół i fanów Flinta.

Jake Flint: kariera muzyka

Flint pasjonował się muzyką od lat. W 2016 roku wydał swój pierwszy album pod tytułem "I’m Not Okay". W 2018 roku zadebiutowała koncertówka "Live and Not OK at Cain’s Ballroom", a w 2020 płyta "Jake Flint". Ostatni krążek zatytułowany "Live and Socially Distanced at Mercury Lounge" nagrał w 2021 roku. Jego najbardziej znanymi utworami były "Cowtown", "Long Road Back Home" oraz "What’s Your Name".

loader

RadioZET.pl/Deadline