Zamknij

Ignacy prezentuje "Ostatni raz" w przełomowym momencie życia. Piątkowa premiera w Radiu ZET

12.08.2022 14:32

Ignacy prezentuje nowy singiel "Ostatni raz". Artysta opublikował osobistą piosenkę i klip w przełomowym momencie swojego życia. Już w piątek po godz. 23:00 po raz pierwszy usłyszą go również słuchacze Radia ZET.

Ignacy
fot. mat.prasowe/Universal Music Polska

Ignacy Błażejowski to jeden z młodych wokalistów, który pojawił się w programie "Mali Giganci", a potem w 4. edycji "The Voice Kids".

Ignacy z nowym singiel "Ostatni raz"

Podczas Przesłuchań w Ciemno wykonał wielki hit "I See Fire" z repertuaru Eda Sheerana. Dzisiaj nastolatek nagrywa własne kawałki, które cieszą cię coraz większą popularnością. Jeden z nich ma właśnie swoją premierę.

Dla Ignacego najbliższe tygodnie to domykanie pewnego etapu i przygotowania do nowego życia na własną rękę. Od października Ignacy będzie studentem Wokalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Pochodzący z Krosna artysta nie przeprowadza się jednak do Katowic, a do Warszawy, gdzie podejmie dodatkowo studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Amerykanistyki. Studia na Akademii Muzycznej, na które przyjmowane są tylko dwie osoby rocznie, będzie odbywał w trybie indywidualnym.

W tym intensywnym czasie Ignacy publikuje singiel "Ostatni raz" i opowiada o kompozycji słowami:

"Ostatni raz” jest zakończeniem pewnego etapu. Pożegnaniem się z obecnym stanem rzeczy i pójściem naprzód.

Uświadomiłem sobie, że stoję miejscu i brakuje mi pola do rozwoju. Na próżno tracąc czas, zaglądam w przeszłość, zapominając o teraźniejszości. O tym też jest klip. Próbuję odnaleźć swoje nowe miejsce – tam, gdzie będę szczęśliwy i gdzie nie będę już musiał rozpamiętywać tego, co się wydarzyło.

Premiera singla "Ostatni raz" na antenie Radia ZET już w piątek po godzinie 23:00.

A już na wrzesień Ignacy zapowiada kolejny singiel – tym razem po angielsku.