Harry Styles pomógł parze w zaręczynach. Wzruszające nagranie [WIDEO]

27.02.2023 18:23

Para zakochanych zaręczyła się na australijskim koncercie Harry'ego Stylesa. Muzyk pomógł w zrealizowaniu oświadczyn podczas występu. Do sieci trafiło nagranie.

Harry Styles
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Harry Styles podczas koncertu pomógł oświadczyć się fanowi. Nagranie tej chwili trafiło do sieci i stało się viralem.

Harry Styles: zaręczyny na koncercie muzyka

Harry Styles jest obecnie w trasie koncertowej po Australii. W ramach Love on Tour wystąpił już w Perth i Melbourne. Podczas jednego z koncertów doszło do wzruszającego momentu.

Jak podaje Mirror, Connie Morrison i jej partner Stevan Filiposki byli obecni podczas jednego z koncertów Stylesa. W pewnym momencie doszło do oświadczyn. Cała sytuacja została nagrana i trafiła do mediów społecznościowych, gdzie cieszy się sporą popularnością.
Na nagraniu widzimy, jak dziewczyna trzyma w tłumie swój telefon. Na jego ekranie jest napisane: "Spraw, żeby mój chłopak mi się oświadczył". Styles widząc napis, postanawia wejść z parą w interakcję.

Chłopak dostał do ręki mikrofon i postanowił oświadczyć się swojej ukochanej w nietypowy sposób.

Chciałem tylko powiedzieć, że Harry Styles jest naprawdę dobry. Cóż za uroczy, kochany mężczyzna. Ale jest ktoś, kogo kocham bardziej. Miłość mojego życia, wyjdziesz za mnie?
Stevan ukląkł na kolano i zadał pytanie. Kiedy otrzymał pozytywną odpowiedź, przy pisku fanek Stylesa, założył pierścionek zaręczynowy na palec swojej partnerki. Para pocałowała się na koniec poruszającego nagrania. Wydarzenie było na tyle głośne, że Morrison i Filiposki zostali zaproszeni do programu śniadaniowego, w którym opowiedzieli o zaręczynach. Co ciekawe początkowy plan był inny - chłopak chciał się oświadczyć ukochanej w drodze na koncert.

Harry Styles: magiczne oświadczyny dzięki piosenkarzowi

Kobieta była zaskoczona, że Styles w ogóle zauważył napis na ekranie kilkunastocentymetrowego telefonu.

Myślałam, że [Harry] po prostu ominie [nasz napis], ponieważ był tak mały w porównaniu do transparentów wokół nas.

Zadziałała jednak prawdziwa magia miłości. Stevan zdradził natomiast, że nie przygotował sobie wcześniej przemówienia. Improwizował, ponieważ również nie spodziewał się, że Styles weźmie udział w ich oświadczynach. Jak widać, piosenkarz został wybrany idealnie do roli Erosa w filmowym uniwersum Marvela. Potrafi obdarować ludzi miłością, nawet poza planem filmu "Eternals".

loader

RadioZET.pl/Mirror/TikTok