Zamknij

Gwiazda k-popu trafiła do szpitala. Wokalistka odwołała spotkanie z fanami

Joanna Chojnacka
21.11.2022 14:25

Członkini k-popowej formacji (G)I-DLE, Yuqi, trafiła do szpitala. Przez stan zdrowia musiała odwołać spotkanie z fanami. Jak się czuje gwiazda?

(G)I-DLE
fot. JUNG YEON-JE/AFP/East News

(G)I-DLE to południowokoreański girlsband k-popowy utworzony przez wytwórnię Cube Entertainment. Zespół tworzy pięć wokalistek. Jedna z nich ma problemy ze zdrowiem.

Yuqi z k-popowego zespołu (G)I-DLE trafiła do szpitala. Jak się czuje?

Mowa o Yuqi, która w weekend trafiła do szpitala ze względu na swój stan. Wytwórnia grupy poinformowała na Twitterze, że artystka nie weźmie udziału w zaplanowanym spotkaniu z fanami.

Firma oznajmiła, że Yuqi "została przewieziona do szpitala po tym, jak jej stan zdrowia się pogorszył". Wytwórnia zapewnia fanów, że wokalistka została przebadana przez lekarzy i obecnie odpoczywa.

Gwiazda k-popu ma problemy ze zdrowiem. Odwołała spotkanie z fanami 

W komunikatach nie pojawiły się konkretne przyczyny tej sytuacji ani informacja, jaką diagnozę postawili lekarze. - Szczerze przepraszamy fanów za stworzenie powodów do niepokoju tą niespodziewaną wiadomością. Zrobimy wszystko, żeby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie naszej artystki - czytamy.

Zdaje się, że problemy wokalistki nie były bardzo poważne, ponieważ Yuqi szybko skontaktowała się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Artystka opublikowała selfie i oznajmiła:

- Nie martwcie się, wszystko już u mnie w porządku.

Grupa (G)I-DLE nie ma ostatnio szczęścia. Podczas występu w Chile z powodu złych warunków pogodowych zespół musiał przerwać koncert.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader

RadioZET.pl/NME