Zamknij

Eurowizja Junior 2022. Zagraniczni fani obstawiają, które miejsce zajmie Laura Bączkiewicz

07.12.2022 16:48

Eurowizja Junior 2022 ruszyła pełną parą. Młodzi artyści znają już kolejność swoich występów, a także za nimi są już pierwsze próby. Jak radzi sobie reprezentantka Polski?

Laura Bączkiewicz
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Eurowizja Junior 2022 ruszyła pełną parą. Podczas ceremonii otwarcia konkursu dowiedzieliśmy się, że Laura Bąkiewicz podczas wielkiego finału wystąpi jako druga. Artystka zaprezentuje utwór "To The Moon" zaraz po Lunie z Holandii, która otwiera stawkę.

Eurowizja Junior 2022. Zagraniczni fani oceniają Laurę Bączkiewicz

Za młodą wokalistką są już pierwsze próby techniczne do występu. Przygotowania potrwają aż do rozpoczęcia wielkiego finału konkursu, który startuje już w niedzielę 11 grudnia o godzinie 16:00.

Próby przed finałem to nie tylko okazja dla artystów, żeby dopracować swoje występy w każdym szczególe, ale również moment pierwszych ocen. Zdjęcia z prób, na których Laura wystąpiła w specjalnie przygotowanym na tę okazję kostiumie wraz z grupą taneczną, trafiły już do mediów społecznościowych.

Kandydatce z Polski bacznie przyglądają się nie tylko mieszkańcy naszego kraju, ale również osoby z państw, które rywalizują z Laurą. Czy dziewczyna ma szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor?

Eurowizja Junior 2022. Laura Bączkiewicz ma szansę na zwycięstwo?

Jak podaje Pudelek, notowania młodej artystki są obiecujące, chociaż trzeba przyznać, że konkurencja w tym roku jest duża. W fanowskich międzynarodowych głosowaniach Laura zajmuje miejsca zwykle w połowie stawki. W rankingu Wiwibloggs pojawiła się na 8. pozycji z 16.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Z kolei w zestawieniu Eurovision World, Bączkiewicz uplasowała się na 6. miejscu. Jednak nic nie zostało jeszcze przesądzone. Bardzo wiele zależy od występów na żywo, które obejrzymy już 11 grudnia. Adrenalina i mobilizacja do głosowania poszczególnych krajów może wywrócić wszelkie rankingi do góry nogami.

loader

RadioZET.pl/Pudelek