Ed Sheeran wyznał, że jego żona miała nieoperacyjnego guza: "Popadłem w lęk, depresję i niepokój"

01.03.2023 17:40

Ed Sheeran zdradził, że jego żona Cherry Seaborn miała nieoperacyjnego guza podczas drugiej ciąży. Wiadomość pojawiła się w trakcie promocji nowego albumu muzyka.

Ed Sheeran, Cherry Seaborn
fot. SplashNews.com/East News

Ed Sheeran podzielił się wstrząsającą informacją na temat stanu zdrowia swojej żony Cherry Seaborn. Gdy kobieta była w ciąży z ich drugim dzieckiem, miała nieoperacyjnego guza.

Ed Sheeran: Cherry Seaborn miała nieoperacyjnego guza

Ed Sheeran to słynny brytyjski piosenkarz, który swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2004 roku. Zdobył popularność dzięki swoim przebojowym utworom, takim jak "The A Team", "Thinking Out Loud", "Shape of You", czy "Castle on the Hill". Jego utwory zdobyły wiele list przebojów, a on sam uważany jest za jednego z najpopularniejszych artystów na świecie.

Już niedługo ukaże się nowy album Sheerana zatytułowany "-" ("Subtract").

W ramach promocji nadchodzącego krążka artysta uchylił kulisy jego powstawania. Okazuje się, że piosenki powstały na bazie mieszanki osobistych smutku i nadziei. Jak podaje Mirror, Sheeran wyznał, że napisał nową płytę zainspirowany smutnym okresem w jego życiu.

Pracowałem nad "Subtract" przez dekadę, próbując wyrzeźbić idealny album akustyczny, pisząc i nagrywając setki piosenek z jasną wizją tego, czym według mnie powinien być. Jednak na początku 2022 roku seria wydarzeń zmieniła moje życie, moje zdrowie psychiczne i ostatecznie sposób, w jaki postrzegam muzykę i sztukę.

Kiedy jego żona była w drugiej ciąży, wykryto u niej nieusuwalnego guza. Nowotwór można było operować dopiero po narodzinach dziecka.

Pisanie piosenek to moja terapia. Pomaga mi zrozumieć moje uczucia. Pisałem, nie myśląc o tym, jakie będą to piosenki, po prostu napisałem to, co wpadło mi do głowy. I w nieco ponad tydzień zastąpiłem dekadę pracy moimi najgłębszymi, najciemniejszymi myślami. W ciągu miesiąca moja ciężarna żona dowiedziała się, że ma guza, bez możliwości leczenia aż do porodu. Mój najlepszy przyjaciel Jamal - mój brat, zmarł nagle, a ja stanąłem przed sądem, broniąc mojej uczciwości i kariery jako autora piosenek. Popadłem w spiralę strachu, depresji i niepokoju.

Muzyk przyznał, że praca nad płytą pomogła mu w bardzo trudnym momencie życia. "Substract" został stworzony zupełnie inaczej niż poprzednie płyty Sheerana.

Czułem się, jakbym tonął, z głową pod powierzchnią, patrząc w górę, ale nie będąc w stanie zaczerpnąć powietrza. Jako artysta nie wierzyłem, że mogę wiarygodnie umieścić w świecie dzieło, które nie odzwierciedla dokładnie reprezentacji tego, gdzie jestem i jak muszę wyrazić siebie w tym momencie mojego życia. Ten album jest właśnie o tym. Otwiera zapadnię w mojej duszy. Po raz pierwszy nie próbuję stworzyć albumu, który spodoba się ludziom, po prostu publikuję coś, co jest szczere i prawdziwe względem tego, gdzie jestem w moim dorosłym życiu.

Na szczęście Cherry Seaborn nie tylko urodziła zdrowe dziecko, ale pozbyła się guza. Żona Sheerana jest więc już zdrowa, a sam muzyk wyszedł z negatywnego momentu swojego życia, tworząc nowy krążek, nad którym pracował latami. Córka o imieniu Jupiter przyszła na świat w maju 2022 roku. Pierwsze dziecko pary - Lyra Antarctica, urodziło się w sierpniu 2020 roku.

"Substract": kiedy premiera nowej płyty Eda Sheerana?

Płyta "-" ("Substract") jest kolejnym albumem w serii matematycznych wydawnictw Sheerana, obok "+", "x", "÷" i "=". Powstała we współpracy z Aaronem Dessnerem. Prace nad krążkiem ruszyły na początku 2022 roku. W ciągu miesiąca pobytu w studiu wspólnie napisali ponad 30 piosenek, z których 14 znalazło się ostatecznie na "-". Nowy krążek Eda Sheerana trafi do sprzedaży już 5 maja 2023 roku.

loader

RadioZET.pl/Mirror