Zamknij

Wypadek na koncercie znanego rapera. Mężczyzna wypadł przez balkon [WIDEO]

24.01.2023 12:49

Na koncercie Drake'a doszło do wypadku. Z balkonu sali, w której odbywała się impreza, spadł jeden z fanów rapera. W jakim stanie jest mężczyzna?

Drake
fot. Cover Images/East News

Drake przerwał swój występ w Apollo Theatre w Nowym Jorku po tym, jak jeden z fanów spadł z balkonu na widownię pod sceną. Do wypadku doszło 22 stycznia 2023 roku. Materiał z koncertu trafił do sieci.

Drake: wypadek na koncercie rapera [WIDEO]

Chociaż zazwyczaj koncerty to imprezy mające na celu dostarczyć uczestnikom dobrą zabawę i naładować ich pozytywną energią, czasami dochodzi na nich do nieprzyjemnych sytuacji. Częste są różnego rodzaju bójki, czy przestępstwa na tle seksualnym, ale również groźne wypadki.

Jak podaje TMZ, na występie rapera Drake'a doszło do takiego zdarzenia. Był to drugi koncert w ramach trasy SiriusXM. Podczas występu Drake zapowiedział swój nowy album i trasę koncertową, zapraszając na scenę gości specjalnych: ekipę Dipset i rapera 21 Savage'a. W połowie koncertu zaproszony muzyk dołączył do Drake'a, aby wykonać wspólnie utwór "Her Loss". Zanim jednak zaczęli kawałek, Drake przerwał koncert, ponieważ z balkonu znajdującego się na wysokości 2. piętra wypadł mężczyzna.

Drake poinformował publiczność, że doszło do wypadku.

Muszę się tylko upewnić, że nic się nie stało. 

21 Savage opuścił scenę i włączono światła na sali. Po około 15-minutowej przerwie, kiedy personel medyczny zajął się ofiarą, wznowiono koncert.

Wypadek na koncercie Drake'a: jak do niego doszło?

Jak podaje Pitchfork, przedstawiciele Apollo Theater wydali oficjalne oświadczenie.

- Niestety, wczoraj wieczorem doszło do wypadku z udziałem uczestnika koncertu, który spadł w okolice sceny z antresoli. Drake, pracownicy Apollo i osoby z SiriusXM natychmiast zatrzymali program, gdy dowiedzieli się o ewentualnym uszczerbku na zdrowiu fana. Podjęto standardowe protokoły. (...) Fan i inni członkowie widowni poinformowali, że wszystko jest w porządku. Nie zgłoszono żadnych poważnych obrażeń. Pracownicy Apollo nadal badają sytuację.

Nie wiadomo, jak doszło do upadku mężczyzny. Bez względu na to, czy skoczył celowo, czy wypadł z balkonu przez przypadek, obiekt powinien być tak przygotowany przed wydarzeniem masowym, by nikomu nic się nie stało. Na szczęście fan Drake'a nie odniósł poważnej kontuzji.

loader

RadioZET.pl/TMZ/Pitchfork