Zamknij

Doda zdradziła, jak trafiła na szczyt: "Potrzebowałam jakiejś trampoliny"

07.12.2022 21:29

Doda po latach zdradziła tajniki swojego udziału w programie "Bar". Okazało się, że wszystko było od samego początku zaplanowane.

Doda
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Doda mimo upływu lat nadal jest niezwykle popularną piosenkarką. Zdradziła w jaki sposób zbudowała swoją karierę. 

Doda o udziale w programie "Bar"

Fani artystki zapewne pamiętają, że brała ona udział w programie "Bar". Pamiętał również o tym dziennikarz portalu Plotek, który był obecny na gali 30-lecia istnienia stacji Polsat, która nadawała reality show z udziałem Dody. Piosenkarka została zapytana o ten epizod w swoim życiu.

Okazało się, że występ w programie "Bar" to część planu Dody, mającego na celu zdobycie popularności.

Sama to wymyśliłam. To było spełnienie moich PR-owych marzeń. Występowałam wtedy w zespole Virgin, wydaliśmy już swoją pierwszą płytę. Potrzebowałam jakiejś trampoliny, która da mi wielką rozpoznawalność, promocję mojego zespołu i twórczości muzycznej. A tego mi bardzo brakowało. 

Okazuje się więc, że to Doda zgłosiła się do programu po to, żeby zyskać rozpoznawalność. Jak widać, udało się, ponieważ piosenkarka ponad 20 lat później nadal jest gwiazdą rodzimego showbiznesu. Mało tego - stała się tak ważną osobistością związaną ze stacją Polsat, że została zaproszona, by wykonać na gali utwór "Let it snow" razem z Grzegorzem Hyżym.

Kontrowersyjny rywal "Big Brothera" to dobre wspomnienie w pamięci Dody.

To reality show było wręcz obsesyjnie oglądane przez Polaków. Wiedziałam, że wejście do tego programu jako gość, da mi to, co najważniejsze, czyli szersze grono widzów. Jestem wdzięczna za tę popularność. Od tamtej pory, faktycznie, nabrało to ogromnego tempa. Dużo pracy było jeszcze przede mną, ale to był dobry start.

Jak widać, Doda po raz kolejny udowodniła, że świetnie zna się na tym, co robi i potrafi operować wszelkimi showbiznesowymi trikami, by przekuć je na swoją korzyść. Czy zobaczymy ją również na 40-leciu Polsatu? Przekonamy się za 10 lat.

loader

RadioZET.pl/Plotek