Zamknij

Daria Zawiałow w coverze przeboju Haliny Frąckowiak. Promuje nowy serial z Kulig [WIDEO]

15.10.2021 09:39

Daria Zawiałow zaprezentowała nowy singiel "Serca gwiazd", który jest coverem przeboju Haliny Frąckowiak z lat osiemdziesiątych. Zupełnie odmieniona wersja piosenki promuje nowy serial Player Original "Pajęczyna" z Joanną Kulig w roli głównej.

Daria Zawiałow
fot. mat. prasowe TVN

Daria Zawiałow w nowym singlu "Serca gwiazd". Znana z przebojów "Hej Hej!" i "Za krótki sen" piosenkarka wzięła udział w kolejnym wyjątkowym projekcie i nagrała cover utworu z repertuaru Haliny Frąckowiak. To zapowiedź nowego serialu "Pajęczyna".

Zobacz także: Daria Zawiałow i Vito Bambino w Radiu ZET. Zdradzili, jak powstał hymn Męskiego Grania [WIDEO]

Daria Zawiałow coveruje przebój Haliny Frąckowiak. Promuje serial "Pajęczyna"

Daria Zawiałow zaprezentowała zupełnie nową, bardzo nowoczesną wersję przeboju "Serca gwiazd", który w latach osiemdziesiątych nagrała Halina Frąckowiak.
Piosenkarka stworzyła cover "Serca gwiazd" wraz z popularnym polskim producentem muzycznym, A_GIM, który współtworzył nową wersję hitu "Wszystko, czego dziś chcę" Brodki.

Piosenka promująca nowy serial Player Original "Pajęczyna" doczeka się także oficjalnego teledysku. Premiera wideoklipu już wkrótce.

Nowy serial "Pajęczyna" z Joanną Kulig. Kiedy premiera i o czym jest?

Premiera pierwszego odcinka nowego serialu "Pajęczyna" odbędzie się we wtorek, 19 października w serwisie player.pl. W roli głównej zobaczymy Joannę Kulig, a produkcja przeniesie widzów równolegle do 1978 i 2010 roku.

 „Pajęczyna” to historia Kornelii Titko, odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo – czytamy w zapowiedzi serialu.

RadioZET.pl/mat.prasowe TVN