Zamknij

Nie żyje młody uczestnik "Idola". Znamy przyczyny śmierci

20.01.2023 11:48

Zmarł C.J. Harris - uczestnik amerykańskiej wersji programu "Idol". Potwierdzono, co było powodem śmierci 31-letniego muzyka.

CJ Harris
fot. CJ Harris/YouTube

Zmarł C.J. Harris. Uczestnik jednej z edycji amerykańskiej wersji talent show "Idol" miał tylko 31 lat. Co spowodowało przedwczesną śmierć?

C.J. Harris nie żyje: przyczyny śmierci

Jak informowaliśmy, 15 stycznia 2023 roku odszedł C.J. Harris. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, według których muzyk miał odejść na skutek zawału serca.

Deadline potwierdził te informacje w rozmowie z biurem koronera hrabstwa Walker, z którego pochodził Harris. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale reanimacja okazała się nieskuteczna. Niestety zmarł. 

C.J. Harris: kim był artysta?

C.J. Harris urodził się w 1991 roku jako Curtis Harris. Wokalista po raz pierwszy wziął udział w castingu do "American Idol" w 2010 roku, a następnie (bezskutecznie) próbował swoich sił zarówno w "X-Factor" oraz "The Voice". W końcu udało mu się zakwalifikować do 13. sezonu amerykańskiego "Idola" w 2014 roku. Był wówczas niezależnym muzykiem oraz pracownikiem restauracji.

Harris awansował do półfinału sezonu, wykonując pamiętne covery piosenki Allman Brothers Band "Soulshine" i "Can't You See" The Marshall Tucker Band. Finalnie zajął szóste miejsce. Zwycięzcą edycji został Caleb Johnson. Po udziale w "Idolu" Harris kontynuował karierę muzyczną, wydając swój debiutancki singiel w 2019 roku z piosenką "In Love".

loader

RadioZET.pl/Deadline