Zamknij

Nie żyje uczestnik "Idola". Utalentowany muzyk miał tylko 31 lat

16.01.2023 19:31

Zmarł C.J. Harris - uczestnik amerykańskiej wersji programu "Idol". Zmarł w wieku 31 lat. Co było powodem jego przedwczesnej śmierci?

Znicz - materiał poglądowy
fot. Jakub Kaminski/East News

15 stycznia 2023 roku odszedł C.J. Harris. Zajął wysokie miejsce w jednej z edycji amerykańskiej wersji talent show "Idol". Miał jedynie 31 lat.

C.J. Harris nie żyje

Jak podaje Deadline, informacja o śmierci Harrisa została podana przez radiostację WJLX.FM z jego rodzinnego miasta Jasper w stanie Alabama. Zgon został potwierdzony przez biuro koronera hrabstwa Walker.

Źródła związane z rodziną zmarłego zdradziły, że przyczyną śmierci miał być zawał serca. Harris zmarł w Walker Baptist Medical Center.

C.J. Harris urodził się w 1991 roku jako Curtis Harris. Wokalista po raz pierwszy wziął udział w castingu do "American Idol" w 2010 roku, a następnie (bezskutecznie) próbował swoich sił zarówno w "X-Factor" oraz "The Voice". W końcu udało mu się zakwalifikować do 13. sezonu amerykańskiego "Idola" w 2014 roku. Był wówczas niezależnym muzykiem oraz pracownikiem restauracji.

C.J. Harris: udział w "American Idol"

Harris awansował do półfinału sezonu, wykonując pamiętne covery piosenki Allman Brothers Band "Soulshine" i "Can't You See" The Marshall Tucker Band. Finalnie zajął szóste miejsce. Zwycięzcą edycji został Caleb Johnson.

Po sezonie "Idola" Harris kontynuował karierę muzyczną, wydając swój debiutancki singiel w 2019 roku z piosenką "In Love".

loader

RadioZET.pl/Deadline