Zamknij

Chris Brown wygwizdany podczas rozdania nagród. Publiczność nie zgodziła się z jury

22.11.2022 09:56

Chris Brown nie zasłużył na nagrodę? Tak uważa publiczność, która zebrała się na gali American Music Awards. Owiany złą sławą muzyk otrzymał statuetkę dla najlepszego artysty R&B, co spotkało się z dezaprobatą tłumu. 

Chris Brown
fot. James Manning/Press Association/East News

Chris Brown wygwizdany podczas rozdania nagród. Muzyk, kojarzony przede wszystkim jako przestępca i damski bokser, od lat próbuje odzyskać dobre imię. Publiczność na gali American Music Awards pokazała, że dawne uczynki nie zostaną mu wybaczone. Nie mieli dla niego litości.

Zobacz także: Sara James ponownie w amerykańskim "Mam talent". Wystąpi w specjalnej edycji

Chris Brown wygwizdany podczas rozdania nagród. Publiczność nie zgodziła się z jury

Chris Brown jest znanym wokalistą R&B, ale wielu ludzi kojarzy go z bardzo niechlubną przeszłością. Z tego też powodu dla wielu osób muzyk pozostaje na przegranej pozycji. Podczas tegorocznej gali American Music Awards doszło do kilku skandali z jego udziałem.

Jak podaje portal muzyka.interia.pl, Brown został nagrodzony statuetką dla najlepszego artysty R&B, a publiczność go wygwizdała. Sprawę musiała ratować Kelly Rowland.

Przepraszam, ale proszę, uspokójcie się. Chris, bardzo dziękuję za tworzenie wspaniałej muzyki R&B. Wezmę tę nagrodę i przyniosę ją tobie. Kocham cię. Gratulacje dla ciebie i gratulacje dla wszystkich nominowanych w tej kategorii - powiedziała.

Co ciekawe, Chris Brown nie zjawił się na gali, bo... obraził się na organizatorów. W ostatnim momencie odwołano jego występ, podczas którego miał oddać hołd Michaelowi Jacksonowi. Podobno decyzja organizatorów American Music Awards głęboko go uraziła.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Chris Brown: niechlubna przeszłość muzyka

Chris Brown nie jest lubiany w środowisku muzycznym przede wszystkim ze względu na swoją przeszłość. Muzyk jest znany z bycia przemocowcem. W 2009 roku dotkliwie pobił Rihannę, w kolejnych latach dokonywał podobnych czynów na innych partnerkach.

Zobacz także: Zawiałow żegna się z fanami śpiewając o Polsce: "Śmierdzi powrotem komunizmu, brakiem demokracji"

RadiZET.pl/muzyka.interia.pl

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS