Zamknij

Britney Spears zniknęła z sieci. Fani martwią się, że stoi za tym ktoś obcy

06.12.2022 19:10

Britney Spears po serii dziwnych postów na Instagramie skasowała konto. Fani są zaniepokojeni i uważają, że za całą sprawą stoją osoby trzecie.

Britney Spears
fot. Invision/East News

Britney Spears zasiała ziarno niepokoju pośród fanów. Z Instagrama zniknęło jej konto. Kto stoi za tym ruchem?

Britney Spears zniknęła z Instagrama: co się stało?

Fani Britney Spears po raz kolejny w ciągu ostatnich pięciu miesięcy przeżyli obawę o swoją idolkę. Piosenkarka po raz czwarty zdezaktywowała konto na Instagramie.

Jak podaje Mirror, sympatycy piosenkarki podejrzewają, że Spears nie zrobiła tego sama. Skasowanie Instagrama gwiazdy poprzedziła seria dziwnych postów. Wśród nich pojawił się wpis, w którym piosenkarka zachwycała się swoją siostrą Jamie Lynn Spears, mimo że kobiet nie łączy szczególnie silna więź, a gwiazda głośno mówiła o braku wsparcia ze strony Jamie, gdy piosenkarka była pod nadzorem konserwatorskim swojego ojca Jamesa Spearsa. Fani zasugerowali, że inny post, który miał być zawoalowaną krytyką jednej z gwiazd, był w rzeczywistości skierowany do siostry. Miłośnicy Spears twierdzą więc, że pochwalny wpis piosenkarki, został napisany przez kogoś innego. Pojawiło się również zdjęcie praktycznie nagiej piosenkarki w wannie z bardzo niepokojącym opisem.

Britney Spears: kto kontroluje jej Instagrama?

Ostatni raz Britney Spears usunęła swoje konto na Instagramie w połowie listopada 2022 roku po tym, jak odmówiła dołączenia do swojego męża Sama Asghariego podczas relacji na żywo. Mniej więcej miesiąc wcześniej miała miejsce podobna sytuacja. Wtedy jednak artystka zdecydowała odciąć się od medium społecznościowego po skrytykowaniu traktowania jej przez członków rodziny podczas nadzoru konserwatorskiego. Chodziło głównie o uwagi jej ojca, który twierdził, że Spears jest "gruba".

Sam Asghari jakiś czas temu wyznał, że jego żona ma kontrolę nad swoimi treściami w mediach społecznościowych. Na razie nie skomentował jednak zamknięcia konta Spears. Jak podaje Mirror zarówno pod postem z półnagą Spears, jak i na Twitterze, fani zaczęli umieszczać komentarze, w których dzielili się niepokojem o gwiazdę, sugerując, że ktoś przejął dostęp do jej konta. Jak jest w rzeczywistości?

loader

RadioZET.pl/Mirror