Zmarła matka Boy George'a. Muzyk jest zdruzgotany

14.03.2023 11:34

Zmarła Dinah O'Dowd - matka Boy George'a. Kobieta miała 84 lata. Muzyk wyraził swój smutek. Co było powodem jej śmierci?

Boy George
fot. SOPA Images/Sipa USA/East News

Odeszła ukochana matka Boy George'a. Kobieta miała 84 lata. Zmarła w otoczeniu najbliższej rodziny. Artysta jest zdruzgotany śmiercią Dinah O'Dowd.

Dinah O'Dowd nie żyje: matka Boy George'a miała 84 lata

Jak podaje Mirror, przedstawiciele muzyka potwierdzili, że Dinah O'Dowd zmarła w wieku 84 lat. Zdradzono, że w chwili śmierci kobieta była otoczona przez swoją rodzinę. Na miejscu był też Boy George, który obecnie czuje się "zdruzgotany". Nie podano przyczyny śmierci O'Dowd.  Media i fani zostali poproszeni o uszanowanie żałoby członków jej rodziny.

Kobieta oprócz 61-letniego muzyka pozostawiła również jego czterech braci i siostrę. Ojciec artysty - Jeremiah O'Dowd odszedł w 2004 roku. Boy George nie miał z nim dobrych relacji. Kilkukrotnie opowiadał o tym, jak ojciec bił swoją żonę i nie traktował jej z szacunkiem.

Boy George załamany śmiercią matki

Losem matki Boy George'a przejęło się wiele osób ze świata rozrywki, między innymi DJ Fat Tony, który zamieścił poruszający wpis na Instagramie.

Niech Bóg cię błogosławi, niesamowita kobieto, Dinah… moje serce jest z Boy George'em i całą rodziną O'Dowd. Co za niesamowicie piękna, silna kobieta. Będziemy za tobą tęsknić.

Podczas szczytu pandemii koronawirusa Boy George wyznał, że jego matka prawie umarła z powodu zarażenia się COVID-19. Trafiła wówczas do szpitala Greenwich Hospital w Londynie. O'Dowd wielokrotnie wspominała w wywiadach, że jest bardzo blisko ze swoim synem, wspiera go i jest dumna z jego osiągnięć. Boy George zawsze dbał o swoją matkę i służył jej pomocą, gdy była taka potrzeba. Tym bardziej jej strata jest dla niego ogromnym ciosem.

loader

RadioZET.pl/Mirror