Zamknij

Blanka reprezentantką Polski na Eurowizji 2023? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam” [WIDEO]

24.11.2022 16:04

Blanka wystąpi na Eurowizji 2023 w barwach Polski? Autorka przeboju „Solo” pojawiła się ostatnio w Radiu ZET, gdzie została zapytana o udział w polskich preselekcjach do konkursu. Czy piosenka Blanki znajdzie się w eliminacjach do Eurowizji 2023?

Blanka Radio ZET
fot. Radio ZET

Blanka to 23-letnia wokalistka, która robi furorę singlem "Solo". Mimo młodego wieku miała już okazję występować w Stanach Zjednoczonych. Pojawiała się z gitarą na sesjach Open Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, m. in w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga. W USA artystka rozwijała swój język angielski, zdolności muzyczne i taniec. Ostatnio pojawiła się w naszym wieczornym programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”.

Zobacz także

Blanka reprezentantką Polski na Eurowizji 2023?

Eurowizja 2023 zbliża się wielkimi krokami. Przyszłoroczny konkurs odbędzie się w dniach 9-13 maja w Liverpoolu. Jak poinformowała Telewizja Polska, reprezentant Polski zostanie wybrany przez widzów i jury podczas preselekcji, które zaplanowano na 26 lutego. Obecnie trwa nabór zgłoszeń.

W sieci nie brakuje więc plotek odnośnie potencjalnych uczestników eliminacji. Wśród nich pojawia się m.in. Blanka, która nawiązała do tematu Eurowizji 2023 na antenie Radia ZET.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Myślę o tym bardzo pozytywnie. Nie mogę nic potwierdzić, ani nie mogę nic zaprzeczyć. Mogę powiedzieć tylko, że niedługo na pewno dam znać

Zobacz także

Czy enigmatyczna odpowiedź Blanki oznacza, że zgłosi się do polskich preselekcji? Przekonamy się już wkrótce.