Ceny biletów na Beyonce to żart? Nawet kilkanaście tysięcy. "Takiej ceny nigdy nie widziałem"

03.02.2023 12:57

Koncert Beyonce w Polsce wywołał wiele emocji, między innymi za sprawą zdaniem wielu osób zaporowych cen biletów. Według medialnych doniesień za pakiet VIP mamy zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Koncert Beyonce
fot. 0000554/Reporter/ EAST NEWS

Beyonce to prawdziwa ikona współczesnej muzyki pop i jedna z najpopularniejszych wykonawczyń świata. Amerykańska piosenkarka właśnie ogłosiła kolejną światową trasę koncertową, podczas której odwiedzi kilkadziesiąt miast. Ku uciesze polskich fanów wokalistki na jej liście znalazł się także nasz kraj. Beyonce zagra 27 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym, a bilety na koncert mają trafić do sprzedaży 7 lutego, obecnie trwa przedsprzedaż. Wiadomo już, że chętnych nie brakuje. Niestety, zapał wielu osób ostudziły informacje o cenach biletów. Nie brakuje głosów oburzenia.

Ceny biletów na Beyonce skrytykowane. Kilkanaście tysięcy za występ gwiazdy?

Ceny biletów na występy największych gwiazd nigdy nie należały do niskich. Coraz częściej za koncert krajowego artysty musimy zapłacić kilkaset złotych, a międzynarodowe sławy rzadko bywają tańsze. Jednak zdaniem wielu osób informacje o koszcie wejściówek na polski występ Beyonce ocierają się o absurd. Na profilu Patryka Wasowskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie ceny najdroższego pakietu VIP, który ma obejmować miejsca najbliżej sceny, gadżety z trasy i nielimitowany dostęp do baru oraz specjalnych toalet. A to wszystko za 14 226 złotych.

- Najdroższy z dostępnych pakietów koncertowych. Takiej wysokiej ceny nie widziałem nigdy wcześniej - ocenił dziennikarz.

Okazuje się, że, nawet jeśli nie interesuje nas bycie VIP-ami, żeby zobaczyć Beyonce na żywo, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem.

Koncert Beyonce w Polsce: ceny biletów powalające

Według medialnych doniesień za najtańsze miejsce na górnych trybunach PGE Narodowego podczas koncertu Beyonce trzeba zapłacić 1108 złotych. Jeśli marzy nam się przeżywanie występu tuż pod sceną, musimy zapłacić około 2900 złotych. "Standardowe" miejsca na płycie to koszt rzędu 519 złotych, za trybuny mamy zapłacić, w zależności od miejsca, od 161 do 519 złotych.

W sieci pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy osób, których zdaniem ceny biletów są zdecydowanie zbyt wysokie, zwłaszcza w przypadku wyższych pakietów. Narzekano także na akustykę PGE Narodowego.

- W pakiecie z fatalną akustyką.

- Bilety na Beyonce po ponad 2100 złotych. To chyba ta galopująca inflacja.

- Beyonce ogłosiła trasę koncertową latem obecnego roku, w ramach której odwiedzi Polskę już 27 czerwca. Koncert odbędzie się na PGE. Bilety zapewne będą w absurdalnych cenach, a zainteresowanie kosmiczne.

- Murwa mać, Beyonce, ile te bilety kosztują - czytamy.

Ceny jednak z pewnością nie odstraszą najwierniejszych fanów piosenkarki, którzy będą sobie mogli pozwolić na taki wydatek.

loader
Post Patryka Wasowskiego
fot. screen: Instagram @patryczon