Beyonce przyjedzie do Polski. Artystka zapowiedziała Renaissance World Tour 2023

02.02.2023 13:08

Beyonce powraca w wielkim stylu. 41-letnia artystka zrzuciła ubrania i wskoczyła w zdobioną diamentami bieliznę. W ten sposób poinformowała fanów o kolejnej trasie koncertowej — Renaissance World Tour. Jednym z jej przystanków jest Warszawa. Kiedy Beyonce wystąpi w Polsce?

Renaissance World Tour 2023. Beyonce przyjedzie do Polski
fot. White Label/East News

Queen B. zapowiedziała kolejną trasę koncertową w swoim stylu. Wrzuciła na Instagrama zdjęcie, które sprawiło, że fanom opadły szczęki. Po pierwsze dlatego, że będzie to pierwsza trasa koncertowa Beyonce od 2018 roku, a po drugie dlatego, że oficjalną informację artystka opatrzyła gorącą fotką. 41-latka zrzuciła ubrania, wcisnęła się w zdobioną diamentami bieliznę i usadowiła się na żelaznym koniu — w ten sposób powstał kadr, promujący Renaissance World Tour.

Zobacz także: Beyonce dyskryminuje osoby LGBTQ+? Fani są oburzeni występem gwiazdy

Renaissance World Tour. Beyonce przyjedzie do Polski

Renaissance World Tour to dziewiąta międzynarodowa trasa koncertowa Beyonce. Jej oficjalna nazwa odnosi się do tytułu ostatniego krążka artystki, który ukazał się w 2022 roku. Będzie to pierwsza trasa, w którą uda się Beyonce po 2018 roku. Pięć lat temu, podczas On the Run Tour odwiedziła aż 48 miast w Ameryce Północnej i Europie. Jak będzie tym razem?

Renaissance World Tour rozpocznie się 10 maja w Szwecji, a cztery dni później przeniesie się do Belgii. Następnie Beyonce zawita do Wielkiej Brytanii, gdzie zaśpiewa w Cardiff (17 maja), Edinburghu (20 maja), a także w Sunderland (23 maja) i w Londynie (29 i 30 maja oraz 2 czerwca). Poza tym gwiazda pojawi się także w Paryżu (26 maja), Lyonie (6 czerwca), Marsylii (11 czerwca), Kolonii (15 czerwca), Amsterdamie (17 i 18 czerwca), Hamburgu (21 czerwca) i we Frankfurcie (24 czerwca). Ostatnia na liście przystanków znalazła się Polska. 27 czerwca 2023 roku Beyonce wystąpi w Warszawie.

Bilety na najnowszą trasę koncertową Beyonce będą dostępne w sprzedaży ogólnej od 7 lutego, godz. 10:00.

Przypominamy, że żaden z utworów, które znalazły się na płycie Renaissance nie doczekał się oficjalnego teledysku. Nadchodząca trasa koncertowa może więc być dla fanów pierwszą okazją, by zobaczyć choreografie do takich utworów jak "Im' That Girl" i "Cozy".

loader

Źródła: RadioZET.pl/Instagram:@beyonce/BBC.co.uk