Zamknij

Autor wielkiego hitu "Sex Bomb" musiał przejść operację. Wiemy, w jakim jest stanie

25.11.2022 12:56

Tom Jones przeszedł operację. Problemy ze zdrowiem ponownie dopadły autora wielkiego hitu "Sex bomb". Jak się czuje wokalista?

Tom Jones
fot. Rex Features/East News

Tom Jones to walijski piosenkarz, gitarzysta, prezenter telewizyjny i aktor. Jego największy hit "Sex Bomb" znają niemal wszyscy. Krytycy muzyczni nie szczędzili przez lata artyście ogromnych komplementów, nazywali go ikoną popkultury na miarę Presleya i Jacksona.

Tom Jones przeszedł operację. W jakim stanie jest autor hitu "Sex Bomb"?

82-latek nadal jest bardzo aktywny zawodowo. Koncertuje od prawie 60 lat, a także sprawdza się w roli trenera programu "The Voice". W sierpniu 2022 roku fani artysty zmartwili się, gdy niespodziewanie odwołał jeden z koncertów.

Muzyk poinformował fanów, że musiał przejść dość poważną operację. Jones zmaga się z problemami z biodrami, wszczepiono mu kolejną endoprotezę.

Tom Jones wydał oświadczenie po operacji biodra

Jones uspokaja swoich wielbicieli. - Moja ostatnia operacja przebiegła bardzo dobrze. Trzymam się zaleceń i wykonuję ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Mogę z radością poinformować, że wkrótce wrócę! - przekazał w mediach społecznościowych artysta.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Pierwszą operację wymiany stawu biodrowego Jones przeszedł w 2017 roku. Poważne problemy uniemożliwiające mu aktywność zawodową spowodowały, że zgodził się na wszczepienie endoprotezy również po drugiej stronie.

loader