Dwóch zaginionych raperów nie żyje. Nie dotarli na własny koncert

03.02.2023 22:26

Raperzy Armani Kelly i Dante Wicker oraz ich przyjaciel - Montoya Given, zostali znalezieni martwi po tygodniach poszukiwań. Zwłoki znajdowały się w kompleksie mieszkalnym.

Armani Kelly i Dante Wicker
fot. CBS Detroit/YouTube

Kilka tygodni zaginęło dwóch raperów i ich przyjaciel. Kiedy w Detroit odkryto trzy ciała, okazało się, że należą do poszukiwanych mężczyzn.

Armani Kelly i Dante Wicker nie żyją

Jak podaje CBS Detroit, w opuszczonym kompleksie mieszkalnym w Detroit odkryto ciała dwóch zaginionych raperów oraz zwłoki ich przyjaciela. Muzycy zaginęli na dwa tygodnie tuż przed koncertem, na którym mieli wystąpić. Źródła policyjne potwierdziły, że ich szczątki zostały zidentyfikowane 2 lutego 2023 roku.

Władze od kilku tygodni szukały raperów 27-letniego Armaniego Kelly'ego, 31-letniego Dante Wickera i ich 31-letniego przyjaciela Montoyę Givensa. Kelly, który występował pod pseudonimem Marley Whoop, miał wystąpić na przyjęciu urodzinowym w klubie Lounge 31 w okolicy 21 stycznia 2023 roku, ale nie pojawił się na miejscu. Wicker miał wystąpić w tym samym miejscu pod pseudonimem B12.

Według ustaleń śledczych, Kelly zabrał Wickera i Givensa na koncert swoim samochodem. Auto zostało później znalezione w opuszczonym kompleksie apartamentów bez tablic rejestracyjnych. Ciała znajdowały się wewnątrz budynku. Ukryto je pod kupą gruzu. Obecnie trwa śledztwo w sprawie śmierci trójki zaginionych mężczyzn. Na razie nie podano szczegółów dotyczących sprawy.

loader

RadioZET.pl/CBS Detroit