Zamknij

Znany zespół k-popowy uległ wypadkowi samochodowemu. Są ranni, odwołano występy grupy

27.06.2022 12:42
fromis_9
fot. HYBE LABELS/YouTube

fromis_9 uległ wypadkowi samochodowemu. Członkinie znanego zespołu k-popowego zostały ranne. Odwołano planowaną prezentację nowego albumu grupy w mediach.

Fromis 9 to k-popowa żeńska grupa powstała w reality show "Idol School" w 2017 roku. Artystki zadebiutowały w 2018 roku z epką "To. Heart". Formacja liczy dziewięć wokalistek.

Fromis_9 uległ wypadkowi. Członkinie k-popowej formacji zostały ranne

26 czerwca agencja odpowiedzialna za zespół poinformowała, że pięć członkiń zespołu uległo wypadkowi. Hayoung, Jiwon, Seoyeon, Chaeyoung i Ji-heon zostały ranne, jednak obrażenia artystek nie są poważne.

Jak donosi Pledis Entertainment:

Pięć członkiń fromis_9 przeszło dokładne badania po wypadku. Lekarze stwierdzili siniaki i obciążenie mięśni, jednak nie doszło do żadnych poważniejszych obrażeń czy złamań.

Specjaliści zalecili monitorowanie stanu wokalistek, a także zminimalizowanie ich aktywności fizycznej w nadchodzących dniach.

Fromis_9 odwołują premierę nowego albumu w mediach z powodu wypadku

Wypadek pokrzyżował plany zespołu związane z premierą piątego minialbumu fromis_9. Materiał zgodnie z planem ukazał się 27 czerwca, jednak artystki musiały odwołać swoje występy w mediach i spotkania z fanami.

Postanowiliśmy postąpić zgodnie z zaleceniami personelu medycznego, aby członkinie zespoły jak najszybciej wróciły do pełni zdrowia. Ich samopoczucie jest dla nas priorytetowe. Dostosujemy do tych wytycznych przyszłe działania grupy i jej harmonogram.

RadioZET.pl/NME