Zamknij

Znany raper aresztowany po napaści. Został oskarżony o pobicie matki swojego dziecka

26.01.2022 11:22
Slim Jxmmi
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Slim Jxmmi z duetu hiphopowego Rae Sremmurd został aresztowany. Rapera oskarżono o pobicie matki jego dziecka.

Slim Jxmmi, czyli Aaquil Brown to jeden z braci tworzących duet hiphopowy Rae Sremmurd. Artyści zadebiutowali w 2014 roku i od razu podpisali kontrakt z wytwórnią Interscope. Wkrótce zaczęli współpracę z muzykami takimi jak Nicki Minaj czy Young Thug. Dwa pierwsze single promujące debiutancki album duetu uzyskały status platyny.

Slim Jxmmi aresztowany po napaści. Oskarżono go o pobicie kobiety

Slim Jxmmi został aresztowany i oskarżony o pobicie matki swojego dziecka. Do zdarzenia miało dojść we wtorek 25 stycznia nad ranem. Informacja pochodzi z raportu otrzymanego przez NBC Miami.

Jak donosi magazyn "People", 30-latek jest przetrzymywany w Turner Guilford Knight Correctional Center. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w dokumentach, do których dotarło pismo, wyznaczono za niego kaucję w wysokości 1500 dolarów.

Raper i matka jego dziecka mieli pokłócić się o kobietę, którą artysta śledzi w mediach społecznościowych. Brown wyszedł z mieszkania i powiedział, że idzie na siłownie. Kiedy wrócił, miał pachnieć alkoholem.

Domniemana ofiara przemocy opowiedziała, że kłótnia z raperem zmieniła się w bójkę, kiedy kobieta poprosiła Browna o przeniesienie kojca, w którym spało ich dziecko. Artysta miał odmówić. Wówczas matka dziecka zabrała malucha do innego pokoju, a Brown miał wyrwać jej przedłużone włosy.

Kobieta zaczęła nagrywać napad złości rapera na telefon. Kiedy artysta gonił ją, żeby wyrwać jej aparat, uciekła za drzwi sypialni, które Brown miał kopać. W końcu 30-latek odebrał kobiecie telefon i wyrzucił go przez balkon, twierdząc, że nagrania zniszczyłaby jego status celebryty.

Policja została wezwana na miejsce około 5 rano. Brown został aresztowany i trafił do więzienia.

RadioZET.pl/People