Zamknij

Znany 29-letni raper nie żyje. Artysta został zastrzelony

Joanna Chojnacka
09.08.2022 12:27

Young Slo-Be nie żyje. 29-letni raper został znaleziony martwy po strzelaninie. Informację o śmierci artysty potwierdził jego przedstawiciel.

Young Slo-Be
fot. Thizzler On The Roof/YouTube/Screen

Young Slo-Be nie żyje. Amerykański raper był również autorem tekstów, a jedna z jego ostatnich wydanych piosenek "I Love You" ma przeszło 2 miliony wyświetleń na YouTubie.

Young Slo-Be nie żyje. 29-letni raper został zastrzelony

Artysta zmarł 5 sierpnia 2022 roku. Informację o śmierci rapera potwierdziła niezależna wytwórnia muzyczna Thizzler on the Roof". Young Slo-Be zginął w strzelaninie.

Ciało rapera znaleziono w mieście Manteca. Młody artysta zginął w wyniku postrzału z broni palnej. Policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. Póki co żaden podejrzany nie został aresztowany.

29-letni raper zginął w strzelaninie

Artystę pożegnała wytwórnia Thizzler on the Roof:

Cały nasz zespół opłakuje Younga Slo-Be. Jesteśmy poruszeni stratą tak ogromnego potencjału w wyniku bezsensownego aktu przemocy. Współpraca z raperem przez kilka ostatnich lat była zaszczytem, a konieczność pożegnania go, łamie nam serca.

Young Slo-Be urodził się ze Stockton. Już w młodym wieku miał do czynienia z przestępczością i jak tłumaczył "zarabiał na ulicach", jego ojciec był członkiem gangu. Młody twórca nie wierzył, że może odnieść sukces w rapie.

cgm.pl/newsunzip-com